03136002020

کارآفرینی با رویکرد KAB(سطح مقدماتی)

  • ساعت آموزشی: 50 ساعت
  • طول دوره: 116 روز
  • کاربران: 1000+
  • قیمت: 359,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

امروزه بیش از یک میلیارد جوان در سن 15 تا 24 سال در سراسر دنیا وجود دارد. بیش از 850 میلیون یعنی 85% از این جمعیت در کشورهای در حال توسعه هستند. در 10 سال آینده هر سال 100 میلیون جوان وارد  بازار کار جهانی می شود و احتمال اینکه جوانان بیکار بمانند سه برابر بیش از قبل شده است! در سال 2008 ، تعداد جوانان بیکار 76 میلیون است که 47 درصد از بیکاران دنیا را جوانان تشکیل می دهند. بیکاری و محرومیت در همه جای دنیا شایع شده است و چالش هایی پیش روی جوانان قرار گرفته که شرایط را بیش از پیش دشوار کرده است. این مشکلات تنها مختص به کشور ما یا حتی کشورهای پیشرفته نیست و در سرتاسر دنیا بسته به جمعیت نیروی کار جوان آن در حال جریان است! از دنیا چه می خواهید؟ شما به عنوان جوان فکر نمی کنید شغل یکی از حداقل های خواسته های شما باشد؟ قطعا همینطور است. پس چاره چیست؟

اشتغال شما و داشتن بهره وری تان وابسته به داشتن مهارت های پایداری و قوی و ارتباط بیشتر با اجتماع و ترکیب درست تحصیلات و بازار کار است. ممکن است در تحصیلاتی که طی کردید چاره ای برای این مسئله در نظر نگرفته شده بود و در حال حاضر همه چیز را بر باد رفته می دانید و از دیگران عصبانی باشید. دوره های آموزشی کارآفرینی با رویکرد kab دقیقا به همین دلیل ایجاد شده اند.

اگر قابلیت اشتغال داشته باشید ، در مسیر فرصت ها قرار بگیرید ، کارآفرینی خواهید کرد و حتی خودتان اشتغال را برای دیگران به وجود می آورید! برای اینکه این چند قدم را طی کنید لازم است کارآفرینی با رویکرد kab را فرا بگیرید. مهم است که شما هدف kab را در ذهن تان کمی بیشتر مرور کنید. Kab مخفف واژه know about business است یعنی کسب و کار را بهتر بشناسید و این دوره همین کار را می کند. به شما کمک می شود مهارت های خود در زمینه کارآفرینی را بهبود بخشید و یک کارآفرین تمام عیار شوید.

Kab یک برنامه خشک درسی یا برنامه استارتاپی نیست عناصر اجرایی برنامه های کسب و کار به صورت عملی آموزش داده می شود و هدف آن ایجاد روحیه و توان کارآفرینی است.

کارآفرینی با رویکرد kab در سال 1990 برای اولین بار در کنیا آغاز شد.

محیط کار پویا است و تنها به اشخاصی نیاز دارد که ترکیبی از دانش ، عمل ، مهارت های اجتماعی و نگرش مثبت داشته باشند. Kab پلی بین دانش شما و بازار کار است.برای ساخت ذهنیت کارآفرینی ، باید نگرش مثبت ، اعتماد به نفس ، دانش و مهارت داشته باشید و با تغییرات روز بازار به روز باشید تا بتوانید پاسخ خوبی به محیط تان بدهید و فعال و شهروند سودآوری باشید در این دوره تمامی این ها را یاد می گیرید. خود اشتغالی و راهکارهایی که در این دوره می آموزید ، برای شما بازار کار عجیبی ایجاد خواهد کرد.

شما می آموزید کارآفرینی چیست؟ کارآفرینان چه ویژگی هایی دارند ، چگونه خودتان کاری برای خود ایجاد کنید چه ایده هایی و از کجا بیابم که به من در کارم کمک کند؟ چگونه یک کسب و کار را تا انهتا رهبری کنم که منجر به سقوط آزاد نشود و چرا برای رسیدن به کارآفرینی باید ریسک کنید و چکار کنید  در این ریسک زندگی تان را نبازید و برنده باشید تمامی این آموزش ها با توجه به شرایط ایران برای شما گردآوری شده است.

ارسال دیدگاه


کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت