03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

قوانین و مقررات

با سلام و وقت بخیر خدمت شما مهارت آموز گرامی

 1. دقت داشته باشید خرید از سایت به منزله تایید قوانین و مقررات خرید محصول اینترنتی مشابه سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد که در ادامه به برخی از این قوانین اشاره می کنیم.
 2. در هنگام خرید دوره از سایت حتما قوانین و مقررات موسسه در صفحه خرید را مطالعه بفرمایید و سپس تیک (قوانین را می پذیرم) را تایید کنید.
 3. در هنگام ثبت نام حتما از شماره همراهی استفاده کنید که در دسترس باشد تا برای اعلام اطلاعیه های فوری موسسه از طریق پیامک مشکلی از بابت دریافت پیامک نداشته باشید.
 4. هر کاربر لازم است نام کاربری و پسورد پروفایل خود را داشته باشد و کلیه اقدامات آموزشی را از طریق سامانه خود (یادگیری الکترونیکی مهر) دنبال نماید. بدیهی است که ثبت نام توسط کارشناسان آموزشی و مشاوره ، جنبه راهنمایی و هدایت داشته و کاربر شخصا مسئول استفاده از پروفایل کاربری خود می باشد.
 5. در هنگام ثبت فیش و یا ثبت نام آنلاین دقت داشته باشید که ثبت نام حتما در دوره مدنظرتان انجام شده باشد، بعد از تکمیل ثبت نام امکان تغییر دوره وجود ندارد.
 6. در هنگام ثبت نام حتما تمام اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق ثبت بفرمایید تا بسته در زمان تعیین شده به دست شما برسد. (هر گونه عدم دریافت و یا تاخیر در دریافت پکیج که به علت مشخص نبودن آدرس و ناشناس بودن فرد از سمت اداره پست اعلام گردد، خود کاربر مسئول می باشد.)
 7. در صورتی که روشی غیر از پرداخت آنلاین ، یعنی واریز کارت به کارت ، اقساطی یا چکی را برای تکمیل وجه دوره ثبت نامی انتخاب کرده باشید، لازم است نهایتا تا 24 ساعت بعد در پروفایل کاربری تان در بخش مالی ، صورتحساب های خود را مورد بررسی قرار داده و از صحت تایید آن ها توسط واحد حسابداری مجموعه اطمینان حاصل کنید. صورتحساب ها باید حتما در وضعیت تکمیل یافته باشند تا بسته خدماتی برای شما ارسال گردد و شما شخصا مسئول پیگیری تکمیل فرایند ثبت نامی خود می باشید زیرا در صورت بروز اشتباه در تاریخ واریز ، شماره پیگیری و ... واریز شما تایید نمی گردد. از این رو در تکمیل اطلاعات مالی خود دقت کافی داشته باشید و وضعیت صورتحساب را پیوسته از پروفایل کاربری رصد بفرمایید. در صورتی که فیش ثبتی شما تایید نشده باشد با شماره همراه مشاور خود تماس بگیرید و علت عدم تایید را جویا شوید.
 8. اگر ثبت نام خود را به صورت چکی انجام داده اید، قبل از نوشتن چک ، جهت اطلاع از قوانین حتما با مشاور خود هماهنگ شوید. در صورت مغایر بودن چک با موارد عنوان شده ، چک پذیرفته نمی شود و صورتحساب شما برای ثبت نام در دوره یا پکیج آمورشی تکمیل نمی شود.
 9. توجه فرمایید ارسال پکیج و منابع منوط به تکمیل صورتحساب در پروفایل کاربری به صورت کامل قابل مشاهده است.
 10. دانشپذیر می تواند در صورت عدم رضایت از آموزش در فرصت تعیین شده " 14 روز پس از ثبت نام " از ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط استفاده کند و با واحد پشتیبانی و یا مشاوره تماس بگیرید تا فرم مربوطه برای شما تکمیل گردد و هزینه به صورت تمام و کمال عودت داده شود.
 11. امکان انصراف از دوره ، در مرحله پیش ثبت نام دوره وجود ندارد، تنها در صورت بروز شرایط بحرانی و خاص برای کاربر ، با تکمیل فرم انصراف نزد مشاور ، فرم توسط کمیته آموزشی مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت نتیجه (قبول یا رد درخواست) به کاربر اعلام می شود؛ در صورت قبول درخواست 20 درصد از مبلغ پیش ثبت نام کاربر کسر می گردد. بدیهی است تصمیم نهایی نسبت به شرایط خاص جهت انصراف ، تنها منوط به تصمیم مجموعه در این رابطه و بررسی شرایط بوده و مجموعه تعهدی نسبت به قبول انصراف کاربر ندارد. پس لازم است هنگام خرید توجه کافی نسبت به خدمات خریداری شده مبذول بفرمایید. 
 12. امکان انصراف از دوره ، بعد از 14 روز از ثبت نام دوره وجود ندارد، تنها در صورت بروز شرایط بحرانی و خاص برای کاربر ، با تکمیل فرم انصراف نزد مشاور ، فرم توسط کمیته آموزشی مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت نتیجه (قبول یا رد درخواست) به کاربر اعلام می شود؛ در صورت قبول درخواست، بین 20 تا 50 درصد از مبلغ ثبت نام کاربر کسر می گردد. بدیهی است تصمیم نهایی نسبت به شرایط خاص جهت انصراف ، تنها منوط به تصمیم مجموعه در این رابطه و بررسی شرایط بوده و مجموعه تعهدی نسبت به قبول انصراف کاربر ندارد. پس لازم است هنگام خرید توجه کافی نسبت به خدمات خریداری شده مبذول بفرمایید. 
 13. در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از پروفایل کاربری (از قبیل عدم آگاهی از رمز عبور یا ایمیل ، فعال سازی دوره ها و فعال سازی دروس یا ...) می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب با شماره تماس واحد پشتیبانی به شماره 03136001070 تماس حاصل فرمایید.
 14. کلیه خدمات ارائه شده به دانشپذیران گرامی اعم از مشاوره ، پشتیبانی و استفاده از محتوای آموزشی مولتی مدیا و پروفایل کاربری تا 3 سال بعد از تاریخ ثبت نام قابل دسترس می باشد.