03136002020

معرفی منابع آموزشی

  در نوین دانش پژوهان (شعبه) منابع مختلف برای افزایش یادگیری عمقی برای کارجویان تدارک دیده شده است.

  این منابع شامل سی دی ، دی وی دی ، کتابچه ها و کتاب های کمک آموزشی و ویدیوهای آموزشی ، اسلایدها و ... می باشد که برای تسهیل فرایند آموزش از راه دور برای کارآموزان گرامی تدارک دیده شده است.یکی از منابع بسیار مفید و موثر در آموزش مجازی ، سیستم مدیریت یادگیری یا همان LMS می باشد.

  سیستم مدیریت یادگیری نوین دانش پژوهان (شعبه) توسط تیم فنی نوین دانش پژوهان (شعبه) نوشته شده و کلیه امکانات لازم برای یادگیری اعم از پروفایل آموزشی ، امکان ارسال شکایات و پیشنهادات ، درخواست گواهینامه ، پرداخت شهریه و دیگر امکانات برای راحتی کارآموزان تدارک دیده شده است.

سامانه مدیریت یادگیری نوین دانش‌پژوهان (شعبه) از زبان فارسی پشتیبانی کرده و کاملاً به همین زبان تدوین‌شده است و خصوصیات لازم برای استفاده از این سامانه به تائید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور رسید. سامانه مدیریت یادگیری با استانداردهای آموزش الكترونیكی OKI  یا 4SCORM. جهت دریافت بسته‌های آموزشی ارائه‌شده همخوانی دارد و سامانه مدیریت یادگیری مبتنی بر  Web 2 اجرا می‌گردد. مدت دوره و محتوای آموزشی و کلاس‌های برخط(آنلاین) نوین دانش‌پژوهان (شعبه) به‌گونه‌ای است كه كلیه مطالب موجود در استانداردهای آموزشی مصوب سازمان فنی و حرفه‌ای را پوشش می‌دهد. 

یکی از منابع کمک آموزشی نیز ، نسخه اندروید اپلیکیشن نوین دانش پژوهان (شعبه) است که می توانید آن را از طریق پروفایل کاربری ، در قسمت داشبورد و منوی دانلود نسخه اندروید نوین دانش پژوهان (شعبه) ، آن را دانلود و مطابق شکل زیر استفاده کنید.


کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت