03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

صادرات واردات و بازاریابی بین الملل

 • ساعت آموزشی: 408 ساعت
 • طول دوره: 180 روز
 • کاربران: +
 • قیمت: 28,500,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

پکیج جامع صادرات واردات و بازاریابی بین المللی

صادرات به معنای ارتباط با بازارهای خارجی و تقاضای خارجیان برای کالاهای داخلی است واردات نیز تقاضای ما برای کالاهای خارجی می‌باشد. در دنیای امروز که جهانی شدن اقتصاد یکی از مؤلفه‌های آن است تمامی کشورها نیاز به صادارت واردات دارند زیرا هیچ کشوری نمی‌تواند تمام نیازهای داخلی خود را تأمین نماید.

در برنامه سوم و چهارم توسعه، صادرات به عنوان یک عنصر مؤثر و کلیدی در توسعه اقتصادی کشور محسوب و بر آمادگی زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی جهت به کارگیری استراتژی‌های صادراتی تأکید شده است.

مسلماً کشورهایی که صادرات آن‌ها بیشتر از واردات است، یعنی با مازاد تجاری (مثبت بودن نرخ آن نسبت به واردات) روبه رو هستند، واحد پولی آن‌ها تقاضای بیشتری  دارد و کشورهای وارد کننده مجبور به تهیه ارز کشورهای صادرکننده می‌باشند و برعکس کشور وارد کننده با کاهش ارزش پولی خود مواجه است و در نتیجه قیمت کالاهای وارداتی برای مصرف کننده داخلی گران تر تمام می‌شود.

تولید، محور اصلی پیشرفت و توسعه می‌باشد و افزایش تولید، باعث افزایش اشتغال و درآمد ملی و افزایش صادرات واردات می‌باشد؛ از این رو با توجه به اهمیت زیاد آن، دولت باید بستری مناسب برای هرچه بهتر اجرا نمودن این مهم فراهم نماید.

از عواملی که می‌تواند باعث افزایش صادرات شود، می‌توان به معافیت‌های مالیاتی، اعطای تسهیلات، رفع مشکلات مربوط به گمرک و سیاست‌های حمایتی دولت از صادرکنندگان و سرمایه گذاران اشاره کرد. همچنین با ارتقای بسته بندی محصولات و معرفی یک برند مخصوص در بازار و افزایش کیفیت کالاها نسبت به  کالای مشابه خارجی می‌توانیم جهش صادراتی داشته باشیم. از طرفی وجود قوانین محدود کننده برای واردات پیامدهای منفی برای اقتصاد در پی دارد که می‌توان به شکل گیری اقتصاد زیرزمینی و قاچاق کالا که تبعات آن ضربات سنگینی را به بدنه تولید داخلی وارد می‌نماید، اشاره کرد. باتوجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی کشورهای همسایه و توانایی پایین تولید داخلی این کشورها باید بیشترین صادرات کشور به این نقاط باشد.

یکی از عوامل مؤثر بر صادرات واردات نرخ ارز می‌باشد. سیاست گذاری‌های نرخ ارز، برای توسعه هرچه بیشتر صادرات واردات و تأثیرگذاری آن ضرورتی انکارناپذیر است.

این امر در شرایط فعلی بخصوص بعد از اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها و افزایش تحریم‌های بین‌المللی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

پر واضح است که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اقتصاد ایران وابستگی شدید به صادرات نفتی و درآمدهای ناشی از آن می‌باشد، باتوجه به کاهش قیمت نفت و تحریم‌ها و به وجود آمدن کسری تجاری در سال‌های اخیر با کاهش صدور مواد نفتی مواجه بوده‌ایم. از این رو باید تمام تلاش خود را برای افزایش صادارت غیرنفتی که کاهش وابستگی اقتصاد به صادرات نفت را به دنبال دارد، معمول نماییم.

از عمده‌ترین کالاهایی که ایران به کشورهای دیگر می‌تواند صادر کند، به سنگ آهن به هم فشرده نشده، متانول، قیرنفت، میعانات گازی و محصولات پتروشیمی می‌توان اشاره کرد که اکثر این مواد به صورت خام می‌باشند. جلوگیری از صدور مواد خام و تبدیل کردن این مواد به کالاهای مصرفی و صنعتی می‌تواند باعث افزایش ارزش افزوده کالاهای صادراتی شود. بیشترین واردات کشور نیز برنج، کنجاله، دانه ذرت دامی و دانه گندم می‌باشد.

با توجه به شرایط کنونی و موقعیت حساس کشور در این برهه زمانی می‌طلبد دولت به همراه اتاق‌های بازرگانی و کمک گمرک شرایط و بستر لازم را برای افزایش صادرات و جبران این کسری را به وجود آورد.

اهمیت و نقش صادرات در رشد اقتصادی

مطالعات انجام شده در کشورهای مختلف نشان می‌دهد تمام کشورهای در حال توسعه با مشکل عدم استفاده بهینه از ظرفیت‌های  خود مواجه هستند. حال چنانچه تقاضای خارجی (صادرات) در اقتصاد کشوری شکل بگیرد، طبیعی است که می‌توان ظرفیت‌های بدون استفاده را به کار گرفت. افزایش ظرفیت‌های تولیدی به منظور صادرات غیرنفتی بر پدیدة اشتغال، رکود و تورم تأثیر خواهد گذاشت. توسعه صادرات غیرنفتی همچنین می‌تواند از جنبه‌های سیاسی و اجتماعی برای دولت‌ها مفید باشد.

ایران کشوری است که دارای مزیت‌های فراوانی در تولید کالاها می‌باشد. در زمینه منابع طبیعی، نفت و گاز و معادن کانی و غیرکانی از کشورهای غنی محسوب می‌شود. در زمینه نیروی انسانی ـ طبق آمار موجود از جمعیت جوانی برخوردار است؛ که اگر با مدیریت صحیح همراه گردد، می‌تواند به عنوان یکی از مزیت‌های کشور در زمینه تولید و صادرات تلقی گردد. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص ایران واقع شدن در مسیر شرق به غرب، و ارتباط با دریا از شمال و جنوب، یکی از بهترین موقعیت‌های استراتژیک را به خصوص برای صادرات پدید آورده است.

در بیشتر کشورهای درحال توسعه، صادرات فاقد تنوع است؛ به همین دلیل با کوچک‌ترین نوسانی در بهای جهانی این کالاها، یک باره تراز پرداخت‌ها دچار عدم موازنه می‌شود و حیات اقتصادی آن‌ها را تهدید می‌کند. بنابراین بی ثباتی درآمدهای ارزی ناشی از صادرات، یکی از عمده‌ترین معضلات در این گونه کشورهاست. این بی ثباتی نه تنها امکان برنامه‌ریزی بلندمدت را از برنامه ریزان اقتصادی سلب می‌کند؛ بلکه باعث شکست برنامه‌های تدوینی نیز خواهد شد. بنابراین توجه به امر صادرات غیرنفتی جهت افزایش درآمدهای ارزی، با توجه به نوسانات قیمت نفت در بازارهای جهانی، ضروری خواهد شد.

 ورود به بازارهای جهانی....

رویای صادر کردن محصول یا خدماتی منحصر بفرد به دنیا...

داشتن درآمد دلاری و سود داشتن علیرغم وضعیت کساد اقتصادی...

این ها رویا نیستند. این ها چیزهایی هستند که شاید فکر کنید یک جوان مثل من با دست های خالی چطور می تواند چنین چیزی را محقق کند.

ما ادعا می کنیم مدرس دوره ما توانسته به چنین دستاوردی برسد و انتقال تجربه 18 ساله ایشان ، تنها راه رسیدن به چندین سال تجربه ایشان ، خطا نکردن و دوباره کاری نکردن و رفتن راه درست با کمترین درصد خطاست.

شاید تصور کنید که ایران در حوزه صادرات بزرگ ترین صادر کننده زعفران دنیاست در حالی که اینطور نیست!!!!

ایران بزرگ ترین تولید کننده زعفران دنیا و اسپانیا بزرگ ترین صادر کننده زعفران به دنیاست ! حتما کنجکاو شده اید چگونه چنین چیزی ممکن است !

بله بسیاری از زعفران های صادر شده ارزان قیمت به اروپا ، مجددا در اروپا بسته بندی شده و به سراسر دنیا صادر می شود. جوانان ایرانی زیادی تصمیم به حل این مشکل گرفته اند و با به روز رسانی های مهارت هایشان اقدام به صادرات مستقیم زعفران به کشورهای مختلف از جمله آسیای شرقی و خاورمیانه و ... کرده اند. 

این استارتاپ ها ، کسب و کارهای ارزشمندی هستند و جذاب تر از آن ، وجود افرادی است که علاقه و توانایی انتقال تجربه چند ساله خود را داشته باشند و دانش پژوهان مفتخر است برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی پنل انتقال تجربه از طریق کلاس های آنلاین و محتواهای مولتی مدیا نماید.

امید است به زودی شاهد رونق اقتصادی ایران از طریق درآمدزایی تک تک شما عزیزان در سراسر این کره خاکی باشیم.

 

سرفصل ها

استراتژی فروش و بازاریابی بین الملل (کلاس آنلاین):

 • دیدگاه سازمان به صادرات /  متدولوژی EPG
 • ایده Ethnocentric  /  ایده Polycentrism  /  ایده Geocentrism
 • بازاریابی مبتنی بر منطقه Regional Center /  سطوح بازاریابی
 • عوامل موفقیت در بازارهای جهانی /  آمیخته بازاریابی صادراتی 
 • اهداف صادرات   /  بوم صادرات
 • گزاره ارزش پیشنهادی بین المللی /  پرسونای خریدار
 • kpi های صادراتی /   کانال ها و کشورها
 • ساختار هزینه - جریان های درآمدی /  آلترنتیوهای خارجی
 • استراتژی های صادراتی / برنامه ریزی صادراتی
 • عناصر موثر بر توسعه صادرات / سیاست ها و استراتژی های صادراتی

قوانین گمرک و ترخیص کالا (کلاس آنلاین):

 • تجارت خارجی واردات و صادرات، مکاتبات خارجی ،استعلام قیمت ،حمل کالا ، ترخیص از گمرک
 • تشریح صاحب کالای حقیقی و حقوقی ، استفاده از کارت شخصی ، استفاده از کارت اجاره ای  ، مزایا و معایب ، نحوه دریافت کارت بازرگانی
 • وظیفه امور بازرگانی در دفاتر شخصی ، سازمان ها ، ادارات و کارخانجات ،دریافت سفارش خرید کالا از بخش طرح و برنامه ریزی ، بررسی کالای سفارش شده از مبحث مجاز ، شروط و یا ممنوع بودن ، بررسی تعرفه ،  ماخذ و تاثیر تعرفه در انتخاب مسیر اظهار کالا در گمرک ، اقدام به بازاریابی و یافتن بهترین فروشنده ، بهترین نحوه بازاریابی کالا ، مطرح نمودن نتیجه بازاریابی در کمیسیون معاملات ، درخواست پروفورم از فروشنده انتخابی
 • بررسی فرمت بین المللی پروفرما ، مباحثی چند در مورد اینکوترمز ، بررسی پروفرمای دریافتی از فروشنده ، بررسی نوع و نرخ ارز در بازار نیمایی ، بررسی رعایت نام بندر تخلیه در پروفورم ، بررسی رعایت اینکوترمز در پروفورم
 • ثبت نام در سامانه تجارت و انجام مراحل افتتاح ثبت سفارش و تشریح ثبت سفارش از متقاضی ، بانکی ارز  نیمائی بانکی برات و واردات در قبال صادرات
 • اقدام به انجام مراحل بانکی و تخصیص ارز و نحوه انتقال ارز به فروشند
 • اقدامات اولیه برای ارسال کالا و بررسی تکمیل exw , fob , cfr
  مراحل دریافت کالا و ارسال به مقصد توسط کشتیرانی مراحل دریافت ترخیصیه از شرکت حمل ، دریافت و ثبت ترخیصیه الکترونیک
 • نحوه کدینگ صاحب کالا و گمرک تشریح انواع وکالت سیستمی نحوه واگذاری ترخیصیه
 • مقدمات اولیه برای ترخیص کالا از گمرک ، بررسی و تعریف حق العمل کار گمرک و نحوه اخذ کارت ، بررسی و تعریف ترخیص کار فاقد کارت حق العمل کاری و اعمال ماده 382 ، بررسی معایب و محاسن کارت حق العمل کاری اجاره ای ، نحوه انتخاب حق العمل کار ، معرف و مراحل سیستمی ارائه وکالت به حق العمل کار و یا ترخیص کار
 • توضیحی چند در مورد سیستم epl و نحوه دریافت رمز و تغییر رمز ، مراحل ورود به سامانه epl گمرک ، آشنایی با انواع دور اظهاری ، معرفی اسناد ترخیص و دریافت اسناد توسط ترخیص کننده از صاحب کالا ، بررسی مشکلات احتمالی در اسناد ، بررسی تعرفه کالا از لحاظ مجوزهای قانونی ، نحوه بررسی سیستم tsc گمرک جهت مرور بر ارزش کالا ، بررسی tsc از لحاظ بیش بود ارزش ، بررسی tsc از لحاظ نزول ارزش
 • اقدام به تهیه پیش نویس اظهار کالا به گمرک ، اعمال کدینگ صاحب کالا و اظهار کننده ، بررسی حامل ایرانی و حارجی ، بررسی مرز ورود ، اعمال شماره ثبت سفارش و تاریخ در اظهارنامه ، نوع بسته بندی و تعداد ، رعایت ذکر کشور سازنده ، کشور زینفع و کشور طرف معامله ، بررسی نوع و نرخ ارز در ثبت سفارش و اعمال در پیش نویس ، مبلغ فاکتور و نرخ مربوطه در اظهارنامه ، توضیحی لازم در مورد اشتباه  کردن در مبلغ و نوع ارز ، بررسی و اعمال اوزان خالص و ناخالص ، بررسی و اعمال تعداد کالا ، بررسی و توضیح در مورد کالاهای نو و مستعمل ، مشخص کردن ماخذ کالا در اظهارنامه ، اعمال ارزش ، کرایه حمل و بیمه در اظهارنامه و تعیین مبلغ سیف کالا ، ماخذ گمرک در پیش نویس ، نرخ هلال احمر در پیش نویس ، اعمال مبلغ ماده 12 در پیش نویس ، 6% عوارض دارائی ، 3% عوارض شهرداری ، توضیحی چند در مورد عوارض خالص
 • تنظیم اظهارنامه گمرک در سیستم epl از روی پیش نویس بعنوان صفحه اول ، بررسی و نحوه ارسال گواهی بازرسی بعنوان صفحه دوم ، نحوه تنظیم فایل tsc ارزش بعنوان صفحه سوم ، نحوه تنظیم عدلبندی الکترونیک بعنوان صفحه چهارم ، نحوه تنظیم فاکتور الکترونیک بعنوان صفحه پنجم ، نحوه تنظیم گواهی مبدا الکترونیک بعنوان صفحه ششم ، پیوست نمودن مدارک کاغذی به اظهارنامه الکترونیک بعنوان صفحه هفتم ، ثبت اظهارنامه الکترونیک در گمرک مقصد و دریافت شماره کوتاژ ، دریافت رنگ مسیر از سیستم ، ارزیابی کالا ، ارسال به کارتابل کارشناسی مجازی ، نمونه برداری و آزمایشگاه ، اضافه کردن سازمان های همجوار شامل استاندارد ، بهداشت ، جهاد کشاورزی ، انرژی اتمی ، آزمایشگاه ، حفظ نباتات و ... ، پرداخت حقوق و عوارض گمرک از طریق بانک و یا سامانه الکترونیک گمرک و استعلام مربوطه ، پرداخت مالیات ، دارائی و یا اعمال خوش حسابی ، ثبت صدور مجوز بارگیری ، ارسال به درب خروج ، افتتاح ، شارژ و اعمال کیف پول ، انتخاب انبار تخلیه کالا در سیستم ، ثبت سیستمی کامیون ، مراحل بارگیری کالا و خروج از گمرک
 • بررسی علت های تفکیک و تجمیع بارنامه ، تفکیک بارنامه ، تجمیع بارنامه ، دریافت قبض انبار الکترونیک ، مبحثب در مورد خطاهای سیستمی
 • تنظیم اظهارنامه صادرات ، تنظیم اظهارنامه مرجوعی ، تنظیم اظهارنامه ورود موقت ، تنظیم اظهارنامه خروج موقت  ، تنظمی اظهارنامه ترانزیت داخلی ، تنظیم اظهارنامه خارجی ، مباحث متفرقه بعنوان جلسه پایانی

حقوق بین الملل (کلاس آنلاین):

 • کنوانسیون برن برای حمایت از آثار ادبی و هنری / کنوانسیون تنوع زیستی
 • کنوانسیون حقوق کودک / جرایم علیه قوانین بین‌المللی
 • اعلامیه جنگ / دستورالعمل هماهنگی مدت حمایت از حق چاپ
 • دستورالعمل حق چاپ در اتحادیه اروپا / قانون اتحادیه اروپا
 • اساسنامه شرکت اروپایی / توافق کلی برای مالیات واردات و تجارت
 • کنوانسیون‌های ژنو  / تاریخ حقوق بین‌الملل عمومی
 • کمیته حقوق بشر / حق چاپ بین‌المللی
 • دیوان بین‌المللی دادگستری /  دادگاه بین‌المللی جنایی برای یوگسلاوی سابق
 • دادگاه بین‌المللی جنایی برای رواندا / دادگاه جنایی بین‌المللی
 • میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی  / میثاق بین‌المللی حقوق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی
 • قوانین بین‌المللی حقوق بشر  /  قوانین بین‌المللی بشردوستانه
 • نهادهای قضایی بین‌المللی  /  دادگاه جایزه بین‌المللی
 • قانون تجارت بین‌المللی  /  قوانین جنگ / لیست معاهدات /  توافقنامه مادرید
 • قطعنامه‌های مجمع عمومی سازمان ملل  /  دیوان دائمی داوری
 • پناهندگان  / پیمان ماستریخت
 • شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل  /  کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان
 • آژانس کمک رسانی و کار سازمان ملل برای پناهندگان فلسطین در خاور نزدیک  / سیستم سازمان ملل
 • کنوانسیون جهانی حق چاپ  / پیمان حق چاپ WIPO / پیمان عملکرد و فنون برنامه WIPO
 • سازمان بهداشت جهانی  / سازمان جهانی مالکیت معنوی  / سازمان تجارت جهانی

لینکداین مارکتینگ با رویکرد صادرات (مولتی مدیا):

 • آشنایی با شبکه لینکداین / پیج های شرکتی و مدیریت آن ها در لینکداین
 • نکات مهم در در ارتباطات / جستجوی افراد و شبکه سازی
 • چگونگی درج شغل و محصول و شغل یابی در لینکداین / برندینگ کسب و کار و بازاریابی محصولات و خدمات در لینکداین

مسئول صادرات واردات و تشریفات بین الملل (مولتی مدیا):

آشنایی با فرهنگ ، جغرافیا ، فنون مذاکره ، تحصیلات ، پوشش ، ارتباطات، زبان ، تجارت در کشورهای مختلف 

 • مجارستان، سوئد، آمریکا، لیتوانی /  دانمارک، یونان، بلغارستان، لهستان / مالت، لتونی، فرانسه، فنلاند / هلند، اسپانیا، اسلواکی، ایتالیا
 • اتریش، رومانی، پرتغال، اسلوونی / ایرلند، ترکیه، استونی، جمهوری چک  / انگلستان، یوگوسلاوی، قبرس، عبرستان / بلژیک، لوکزامبورگ، ایسلند، لتونی

فنون مذاکره (مولتی مدیا):

 • تعریف و مفهوم مذاکره /  فواید مذاکره / مذاکره را از کجا شروع کنیم  / بررسی ویژگی های خریدار و فروشنده  / هدف از مذاکره چیست
 • اهداف مذاکره کننده حرفه ای / تاثیر گذاری مذاکرات گروهی / گوش دادن فعال و المان های مذاکره تلفنی / اقدامات اثر گذار قبل از مذاکره 
 • تاثیر پوشش برای ورود به جلسه مذاکره / تاثیر جزئیات در زمان ورود به جلسات مذاکره / تاثیرات خشم و کنترل خشم خود و دیگران 
 • تاثیر زبان و فرهنگ در مذاکرات بین المللی / شگرد قطعی کردن  / چگونگی پاسخ دهی به مدیران در مذاکرات / چک لیست مذاکره
 • علائم گوش دادن فعال  / ساخت تیم مذاکره  / محیط مذاکره / انتخاب جملات اولیه / معرفی، اطمینان کلامی، نوع ادبیات / زبان بدن / تاثیر لباس در مذاکره 
 • حل مشکلات مذاکره /  عوامل ایجاد اطمینان / گرفتن و بررسی اطلاعات / مفهوم بحران و جلوگیری از ایجاد آن  / آداب تشریفات و پذیرایی 
 • اهداف و نوع قرارداد در مذاکرات بین المللی / زمان قطعی کردن مذاکره / گزارش دهی به مدیران ارشد در مورد مذاکره / زمان مناسب مذاکره و زمان ایجاد بحران

تجارت الکترونیک (مولتی مدیا):

 • مبحث مقدمه /  مبحث راهکارهای تجارت الکترونیک /  مبحث اشتباهات صاحبان تجارت / مبحث برقراری ارتباط با مشتری / مبحث تابلوی تبلیغاتی دیجیتال 
 • مبحث اشکال مختلف تجارت الکترونیک / مبحث تجارت سیار / مبحث حفظ مشتریان اینترنتی / مبحث حراج های الکترونیک / مبحث اپلیکیشن های موبایل

تحقیقات بازار بین الملل با تریدمپ (مولتی مدیا):

 • مبحث ورود به ترید مپ  /  مبحث جداول ساختاری و محتوایی / مبحث درک دیتاها در ترید مپ / مبحث شناسایی بازارهای جذاب جهت صادرات واردات
 • مبحث تحلیل بازارهای هدف از طریق ورود دیتا / مبحث شناسایی میزان رقابت در بازار هدف صادراتی وارداتی 
 • مبحث آنالیز تامین کنندگان محصول خاص در یک بازار هدف / مبحث تخمین واردات در مدل های NTL ، سری های زمانی و فصلی
 • مبحث استفاده از گراف ها برای تحلیل کشورهای هدف / مبحث تجزیه و تحلیل دو جانبه / مبحث تحلیل تفکیک و تمایز کالایی در کشورهای مختلف
 • مبحث تحلیل نیاز یک کشور خاص برای محصول متمایز / مبحث تمرکز بازار / مبحث دیتای شرکت ها / مبحث میانگین شکاف کشورهای تامین کننده
 • مبحث استراتژی تمرکز در کشورهای تامین کننده / مبحث بازبینی سبد محصولات صادراتی وارداتی و سخن پایانی

   


  نظر دانشجویان: (برای مشاهده نظر دانشپذیران کلیک کنید)


  استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

  • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک رویاین لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
  • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید ازاین لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

  سرفصل ها

  رضا خیلائی

  رضا خیلائی


  مدیر صادرات شرکت کشمون
  مدیر بازاریابی استراتژیک واندرایران
  مدیر صادرات شرکت تراست دبی
  مدیر صادرات شرکت کراموس
  مدیر بازاریابی کاشی نائین اصفهان
  فارغ التحصیل EMBA دانشگاه تهران
  فارغ التحصیل POST MBA دانشگاه تهران
  امیر هوشنگ کرمی

  امیر هوشنگ کرمی

  - از سال 1388 تا سال 1395 بعنوان یکی از نمایندگان شرکت بازرگانی گاز ایران برای ثبت و درج اظهار گمرکی
  - رئیس بازاریابی و فروش شرکت گاز ایران در سال 1395 الی 1397
  هیوا هنرمند

  هیوا هنرمند

  کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه اصفهان
  کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه اصفهان
  سابقه فعالیت روزنامه نگاری و روابط عمومی در روزنامه نسل فردا و فرصت امروز
  کارشناس تولید محتوا در شرکت همکاران سیستم ، پلازامگ ، وکلای مهاجرتی ، مرکز لیزر ، آریان مدتور ، مجموعه محتواسازان و ...
  مدرس دوره های مجازی بازرگانی و منابع انسانی برای کارکنان بانک رفاه
  مترجم کتاب های کسب و کاری و چاپ کتاب با مجموعه نشریار و رادیو مثبت
  مدرک بین المللی زبان انگلیسی
  مسئول تولید محتوا در دپارتمان مدیریت آموزش مجازی دانش پژوهان
  رزگار قهرمانی

  رزگار قهرمانی


  - مدرس دانشگاه
  - کارآفرین برتر سال 1394
  - مدیر فروش شرکت کورده واری
  - مدرس نمونه دانشگاه در سال 1395
  - مولف سه عنوان کتاب با عناوین ( سازمان های پولی و مالی بین الملل ، مدیریت صادرات و واردات ، اصول فنون و مذاکرات تجاری )
  پویا ودایع

  پویا ودایع

  فارغ التحصیل رشته ی الکتروتکنیک
  فارغ التحصیل دانشکده اقتصاد رشته ی MBA (فروش)
  فارغ التحصیل مدیریت تکنولوژی روابط عمومی و افکار سنجی
  تالیف اولین کتاب بومی زبان بدن به نام مهندسی زبان بدن / انتشارات نسل نو اندیش
  مهدی سلیمانی

  مهدی سلیمانی

  مدرک کارشناسی در رشته حسابداری
  مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازاریابی
  دانشجوی دوره دکترای مدیریت کسب و کار(DBA)
  سرپرستی سازمان بازاریابی بانکی ،چهل اصل شادی بخش ،اصول کلی تبلیغات، فن بیان و آیین سخنوری و سخنرانی بازاریابی الکترونیک، مدیریت فرآیند کسب و کار، اصول تنظیم وقت و زمان ،ازاریابی ویروسی و مدیریت نام تجاری
  بهزاد ناظمی

  بهزاد ناظمی

  کارشناس ارشد و دانش آموخته فناوری اطلاعات
  سابقه فعالیت بعنوان مدیر فناوری اطلاعات در مجموعه های دولتی، خصوصی و استارت آپ
  کارشناس طراحی سامانه های تحت وب 
  کارشناس دیجیتال مارکتینگ
  متخصص فروش و بازاریابی سازمانی
  مارکتینگ و برند سازی در شبکه های اجتماعی(فیسبوک/ اینستاگرام/ لینکدین)
  بهینه سازی سامانه های مجازی برای افزایش بازدید در موتورهای جستجو گر
  مشاوره و کوچینگ کسب و کار ( بیزینس کوچینگ )
  بازاریابی و مارکتینگ بین الملل(صادرات و واردات)
  فاطمه رحمانی

  فاطمه رحمانی

  خانم فاطمه رحمانی داری مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و  دانشجوی دکتری حقوق کیفری هستند.

  میلاد امینی

  میلاد امینی

  انجام امور گمرکی در زمینه صادرات کالا به کشورهای امارات ، هند ، عمان ، قطر ، چین ، استرالیا
  انجام کلیه امور گمرکی در زمینه واردات کالا 
   انجام کلیه امور گمرکی اعم از ترانشیپ ، ورود موقت و رزرو انواع کانتینر از تمام نقاط دنیا 
  ارائه کلیه خدمات صفر تا صدی خرید کالا از چین و دبی 
  بارگیری وحمل دریایی ، هوایی و زمینی و ترانزیت کالا 
  همکاری ۱۰ ساله با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران 
  مشاوره امور گمرکی جهت انجام امور صادراتی به صورت تخصصی به کشورهای امارات، هند، عمان ، چین و...
  جواد صفویه

  جواد صفویه

  آقای جواد صفویه دارای بیش از 20سال سابقه مدیریت و آموزش در حوزه های مختلف زیر می باشند.
  دكتری مديريت بازرگاني / كارشناسي ارشد MBA/ کارشناسی صنایع/ DBA گرايش مديريت استراتژي  دانشگاه تهران  /دوره جامع هوش تجاری

  سوابق كاری:
  رييس هيات مديره كانون فارغ التحصيلان مهرالبرز 1398  / مشاور تجاری شركت دارويي نانودارو  1398 
   رييس هيات مديره توسعه كسب و كار ويژن  1395/ مشاور تجاری شركت دارويي آموفارمد  1398 
  مديریت تولید آلومينيوم پارس 1386 /  مشاور بازاریابی بین الملل شرکت دارویی نانودارو و آموفارمد
  مینا عمرانی

  مینا عمرانی

  *عضو هیئت رییسه شرکت بازرگانی شایان تجارت آترین
  *عضو هیئت رییسه شرکت بازرگانی زارع ارنانی و المزروعی للتجاره کشور عمان
  *دبیر اجرایی و مسئول دفتر انجمن علمی بازاریابی ایران شعبه اصفهان
  *استاد دانشکده مدیریت و نوآوری، گروه مدیریت دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
  فریماه تکاپو

  فریماه تکاپو

  بابک بهبودی

  بابک بهبودی

  کارشناسی مهندس صنایع
  کارشناسی ارشد در دو رشته مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی در دانشگاه METU آنکارا
  تاسیس و راه اندازی مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان اولین و تنها مدرسه کسب و کار رسمی ایران cancel
  مدیریت اجرایی کسب و کار (DBA) از دانشگاه University of Southern California در دور مشترک در کمپس American University of Dubai امارات
  ملیحه صفری

  ملیحه صفری

  - برگزاری بیش از 1000 ساعت آموزش مجازی مبحث گمرک
  - برگزاری بیش از 800 ساعت آموزش حضوری مبحث گمرک
  - طراح مذاکرات حرفه ای تجارت
  - کارآفرین ویژه زنان بازرگان
  - مدرس و مشاوره رسمی شهرک صنعتی ( بازاریابی و صادرات )
  - کارآفرین در حوزه کوچینگ مکاتبات بازرگانی و جذب سرمایه گذار خارجی
  - مولف کتاب سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران و جهان
  - عضویت در انجمن مدیریت کسب و کار ایران
  سید محمد حسین محمودی

  سید محمد حسین محمودی

  کارشناس اتاق بازرگانی اصفهان ، فعال اقتصادی و متخصص کشاورزی ، بیش از 1000 ساعت برگزاری دوره های آموزشی ، مشاور شرکت ها و اعضای اتاق های بازرگانی ، کارشناس ارشد بازرگانی با گرایش بازاریابی بین الملل ، بیش از 10 سال فعال در حوزه صادرات واردات