03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

نحوه ارزیابی

نحوه ارزیابی کارآموز :

به‌منظور ارزشیابی میزان پیشرفت كارآموزان امكان ارزیابی یادگیرنده بعد از پایان كامل دوره فراهم‌شده است.

اطلاعات منظم و هدف‌داری برای قضاوت در مورد دانش ، مهارت و نگرش فرد در كار،  بر اساس استاندارد شغل جمع‌آوری می‌شود که همان ارزشیابی مهارت کارآموز بوده كه در نوین دانش پژوهان (شعبه) شامل آزمون شفاهی ، كتبی و نمونه (پروژه) بسته به نوع دوره انتخابی است.

یکی از انتقادهای وارده به سیستم آموزش مجازی ، بی‌توجهی به کارآموز و بی‌انگیزه شدن وی از مهارت‌آموزی صحیح است اما جای نگرانی وجود ندارد ، به همین منظور نوین دانش پژوهان (شعبه) گواهی‌هایی با امضای مربی و مدیر نوین دانش پژوهان (شعبه) تحت عنوان تأییدیه حرفه‌ای آموزش برای آن دسته از کارآموزانی که دوره را با موفقیت سپری کرده‌اند قائل شده است تا الکترونیکی بودن دوره‌های آموزشی منجر به تخریب انگیزه یادگیری در کارآموزان عزیز نشود.

بعد از ثبت نام دوره ، وارد داشبورد یا پروفایل کاربری تان شده و از منوی برنامه ریزی آموزشی کاربر ، در قسمت دوره بر روی مشاهده دوره کلیک کنید.

بعد از زدن این گزینه ، منویی برای شما باز می شود که شامل برنامه ریزی دوره و روزهایی است که باید برای مطالعه هر یک از دوره های خریداری شده صرف کنید ، بعد از اینکه آموزش های لازم هر روز را طبق برنامه ریزی مصوب طی کردید ، به پروفایل کاربری تان رفته و بر روی قسمت مطالعه کرده ام مشابه شکل زیر کلیک کنید:

بعد از مطالعه آخرین روزهای برنامه ریزی آموزشی می توانید در انتها از قسمت درخواست پشتیبانی درخواست خود برای برگزاری آزمون را مطابق شکل زیر ثبت کنید :

منوی درخواست پشتیبانی را در زیر ملاحظه می کنید و می توانید بعد از نوشتن شرح درخواست تان آن را ارسال کنید :

 

اعطای گواهینامه :

صدور گواهینامه مهارت / گواهی حضور در دوره

  1. جهت آموزش هایی كه جنبه اطلاع رسانی دارند، گواهی حضور در دوره یا گواهینامه مهارت صادر نخواهد شد .
  2. جهت آموزش های خاص ، بر اساس شیوه نامه اجرای دوره های خصوصی ،نیمه خصوصی و آموزش خاص در آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد مورخ 31/6/1393 ،گواهی شركت در دوره صادر خواهد شد .

 نمونه گواهینامه شرکت در دوره را در زیر ملاحظه می کنید :

3. جهت دوره های آموزشی عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی ،برای پذیرفته شدگان در آزمون پایان دوره بر اساس ضوابط دفتر سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای ،گواهینامه مهارت صادر خواهد شد .

نمونه گواهینامه مهارت را در زیر ملاحظه می کنید :