03136002020

بازاریابی الکترونیکی

  • ساعت آموزشی: 64 ساعت
  • طول دوره: 149 روز
  • کاربران: 100+
  • قیمت: 6,100,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

بازاریابی الکترونیک ( E-marketing ) به استفاده از اینترنت و قابلیت های رسانه های دیجیتال برای فروش محصولات یا خدمات شما کمک کند. این فن آوری های دیجیتال علاوه بر رویکردهای بازاریابی سنتی صرف نظر از اندازه و نوع کسب و کار شما  ارزشمند است. بازاریابی الکترونیکی همچنین به عنوان بازاریابی اینترنتی (i-marketing)، بازاریابی آنلاین یا بازاریابی وب اشاره شده است.

همانند بازاریابی معمولی، بازاریابی الکترونیکی تولید یک ایجاد استراتژی مناسب است که به کسب و کارها پیامهای مناسب می رساند و همچنین  محصولات / خدمات مناسب را به مخاطبان ارائه می دهد. این شامل تمام فعالیت ها و فرآیندهایی با هدف یافتن، جذب، برنده شدن و حفظ مشتریان است. آنچه تغییر کرده است دامنه وسیع و گزینه های آن در مقایسه با روش های بازاریابی معمول است.

بازاریابی الکترونیکی بسیار وسیع و گسترده است، زیرا تنها به بازاریابی و تبلیغات در اینترنت اشاره ندارد، بلکه بازاریابی را از طریق پست الکترونیکی و رسانه های بی سیم نیز انجام می دهد. بازاریابی الکترونیکی همچنین مدیریت داده های مشتری دیجیتال و مدیریت ارتباط با مشتری ECRM)) و چندین توابع دیگر مدیریت کسب و کار را شامل می شود.

بازاریابی الکترونیک جزو قسمت های خلاق و فنی اینترنت شده است، از جمله: طراحی، توسعه، تبلیغات و فروش. این شامل استفاده از یک وب سایت همراه با تکنیک های تبلیغاتی آنلاین مانند بازاریابی موتور جستجو (SEM) ، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین تعاملی، دایرکتوری های آنلاین، بازاریابی پست الکترونیکی، بازاریابی وابسته، بازاریابی ویروسی و غیره است. فن آوری های دیجیتالی که به عنوان رسانه های تحویل و ارتباطات در حوزه بازاریابی الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

 رسانه های اینترنتی مانند وب سایت ها و ایمیل

  • رسانه های دیجیتال مانند بی سیم، موبایل، کابل و ماهواره.

 مزایای بازاریابی الکترونیکی

  • دستیابی به مشتریان بیشتر: مرزهای جغرافیایی قدرت اینترنت را محدود نمی کنند و به عنوان یک نتیجه می توانید از طریق کلیک یک پیوند به یک مخاطب وسیع دسترسی پیدا کنید. کسب و کار کوچک شما می تواند در مقیاس جهانی با هزینه کم رقابت کند.

 هزینه پایین: استراتژی های بازاریابی سنتی می تواند بسیار پرهزینه باشد. با استفاده از مبارزات انتخاباتی موثر در زمینه بازاریابی الکترونیکی، می توانید با استفاده از ابزارهای رایگان مانند توییتر، فیس بوک، وبلاگ ها یا پست الکترونیک به مخاطبان گسترده تر دسترسی داشته باشید.

 کمپین های بازاریابی جالب و جذاب: به لطف شگفتی های اینترنت، شما می توانید با بودجه کم، گرافیک های شگفت انگیز، فیلم ها، موسیقی و لینک ها را به کمپین بازاریابی الکترونیک متصل کنید. با استفاده از اینترنت به نفع خود فعالیت کنید.

 بازاریابی ساعتی: اگر ساعت کاری شما از ساعت 9:00 صبح تا 5:00 بعدازظهر باشد، کمپین بازاریابی الکترونیک شما می تواند در طول ساعات شب نیز ادامه یابد. حتی زمانی که درهای کسب و کار شما بسته است، مشتریان همچنان قادر به دسترسی به اطلاعات و کسب و کار شما از طریق اینترنت خواهند بود.

ارسال دیدگاه


کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت