03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

ادمین شبکه های اجتماعی

 • ساعت آموزشی: 87 ساعت
 • طول دوره: 180 روز
 • کاربران: 100+
 • قیمت: 14,500,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

پکیج ادمین شبکه های اجتماعی

قابلیت فعالیت به عنوان ادمین شبکه های اجتماعی یا یادگیری بازاریابی الکترونیک ( E-marketing ) به استفاده از اینترنت و قابلیت های رسانه های دیجیتال برای فروش محصولات یا خدمات شما کمک کند. این فن آوری های دیجیتال علاوه بر رویکردهای بازاریابی سنتی صرف نظر از اندازه و نوع کسب و کار شما  ارزشمند است. بازاریابی الکترونیکی همچنین به عنوان بازاریابی اینترنتی (i-marketing)، بازاریابی آنلاین یا بازاریابی وب اشاره شده است.

همانند بازاریابی معمولی، بازاریابی الکترونیکی تولید یک ایجاد استراتژی مناسب است که به کسب و کارها پیامهای مناسب می رساند و همچنین  محصولات / خدمات مناسب را به مخاطبان ارائه می دهد. این شامل تمام فعالیت ها و فرآیندهایی با هدف یافتن، جذب، برنده شدن و حفظ مشتریان است. آنچه تغییر کرده است دامنه وسیع و گزینه های آن در مقایسه با روش های بازاریابی معمول است.

فعالیت به عنوان ادمین شبکه های اجتماعی بسیار وسیع و گسترده است، زیرا تنها به بازاریابی و تبلیغات در اینترنت اشاره ندارد، بلکه بازاریابی را از طریق پست الکترونیکی و رسانه های بی سیم نیز انجام می دهد. بازاریابی الکترونیکی همچنین مدیریت داده های مشتری دیجیتال و مدیریت ارتباط با مشتری ECRM)) و چندین توابع دیگر مدیریت کسب و کار را شامل می شود.

فعالیت به عنوان ادمین شبکه های اجتماعی جزو قسمت های خلاق و فنی اینترنت شده است، از جمله: طراحی، توسعه، تبلیغات و فروش. این شامل استفاده از یک وب سایت همراه با تکنیک های تبلیغاتی آنلاین مانند بازاریابی موتور جستجو (SEM) ، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین تعاملی، دایرکتوری های آنلاین، بازاریابی پست الکترونیکی، بازاریابی وابسته، بازاریابی ویروسی و غیره است. فن آوری های دیجیتالی که به عنوان رسانه های تحویل و ارتباطات در حوزه بازاریابی الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

 •  رسانه های اینترنتی مانند وب سایت ها و ایمیل
 • رسانه های دیجیتال مانند بی سیم، موبایل، کابل و ماهواره.

 مزایای شرکت در پکیج ادمین شبکه های اجتماعی

 • دستیابی به مشتریان بیشتر: مرزهای جغرافیایی قدرت اینترنت را محدود نمی کنند و به عنوان یک نتیجه می توانید از طریق کلیک یک پیوند به یک مخاطب وسیع دسترسی پیدا کنید. کسب و کار کوچک شما می تواند در مقیاس جهانی با هزینه کم رقابت کند.
 •  هزینه پایین: استراتژی های بازاریابی سنتی می تواند بسیار پرهزینه باشد. با استفاده از مبارزات انتخاباتی موثر در زمینه بازاریابی الکترونیکی، می توانید با استفاده از ابزارهای رایگان مانند توییتر، فیس بوک، وبلاگ ها یا پست الکترونیک به مخاطبان گسترده تر دسترسی داشته باشید.
 •  کمپین های بازاریابی جالب و جذاب: به لطف شگفتی های اینترنت، شما می توانید با بودجه کم، گرافیک های شگفت انگیز، فیلم ها، موسیقی و لینک ها را به کمپین بازاریابی الکترونیک متصل کنید. با استفاده از اینترنت به نفع خود فعالیت کنید.
 •  بازاریابی ساعتی: اگر ساعت کاری شما از ساعت 9:00 صبح تا 5:00 بعدازظهر باشد، فعالیت به عنوان ادمین شبکه های اجتماعی می تواند در طول ساعات شب نیز ادامه یابد. حتی زمانی که درهای کسب و کار شما بسته است، مشتریان همچنان قادر به دسترسی به اطلاعات و کسب و کار شما از طریق اینترنت خواهند بود.

 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

 • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک رویاین لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
 • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید ازاین لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

سرفصل ها

فرامرز سنجابی

فرامرز سنجابی

استاد نرم افزارهای گرافیک در مرکز آموزش سازمان فاوا، سال های 1380-1388
مدرس نرم افزارهای گرافیکی در هنرستان هنرهای زیبا، سال های 1382-1388
مدرس نرم افزارهای گرافیکی مرکز آموزش متاکو، سال های 1394-1396
استاد گروه گرافیک در دانشگاه های واحد فلاورجان و مبارکه ، سال های 1380-1382
استاد گروه گرافیک دانشگاه غیر انتفاعی بزرگمهر ، سپهر ، امین فولاد شهر و دانشگاه های علمی کاربردی نقش جهان ، مبارکه و زرین شهر
احمد حلّت

احمد حلّت

استاد پروازی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان
رئیس سخنرانان حرفه ای ایران
بنیانگذار و مدیر مسئول دوهفته‌نامه ی موفقیت ، پرتیراژترین نشریه در کشور در زمینه موفقیت
کارشناس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی
کارشناس ارشد روان‌شناسی تربیتی
دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه پداگوژی
بابک بهبودی

بابک بهبودی

کارشناسی مهندس صنایع
کارشناسی ارشد در دو رشته مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی در دانشگاه METU آنکارا
تاسیس و راه اندازی مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان اولین و تنها مدرسه کسب و کار رسمی ایران cancel
مدیریت اجرایی کسب و کار (DBA) از دانشگاه University of Southern California در دور مشترک در کمپس American University of Dubai امارات
پرویز درگی

پرویز درگی

مدرس مقطع کارشناسی ارشد MBA دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران؛ دانشگاه صنعتی امیرکبیر ودانشگاه علوم و فنون
ارائه مباحث اقتصادی و بازاریابی روز ایران در صدا و سیما: شبکه تهران، رادیو اقتصاد ،رادیو جوان، رادیو گفتگو و رادیو ایران
نویسنده کتب متعدد در حوزه بازاریابی و فروش (انتشارات بازاریابی)
رهبر علمی دوره ها و سخنران سمینارها؛ همایشها و کنفرانسهای متعدد علمی (آموزشگاه بازارسازان)
رهبر تحقیق پروژه های متعدد تحقیقات بازاریابی در سطح ایران و بازارهای بین المللی (دپارتمان تحقیقات بازاریابی )
فعالیت اجرایی در دانشگاه به عنوان مدیر گروه و رئیس دانشکده
اوژن استوار

اوژن استوار

متخصص دیجیتال مارکتینگ
مشاور کسب و کارهای آنلاین
تحصیل در موسسه APTECH در حوزه نرم افزار
مشاور، تحلیلگر، طراح، برنامه نویس و مدیر پروژه در توسعه بیش از ۴۰۰ پروژه