03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

انیمیشن سازی

  • ساعت آموزشی: 321 ساعت
  • طول دوره: 180 روز
  • کاربران: 1000+
  • قیمت: 12,400,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

پکیج انیمیشن سازی دو بعدی و سه بعدی

شاید وقتی کارتون های والت دیسنی یا پیکسار ، برادران وارنر یا سونی را دیده اید هیچ وقت با خود فکر نکردید که مراحل تهیه و تولید این گونه انیمیشن ها به چه شکل است. چطور کارکترها طراحی می شوند ، چطور سه بعدی می شوند چطور دست و پا پیدا می کنند و در نهایت به حرکت می افتند.

شاید حتی ندانید که مراحل تولید یک انیمیشن نیز مانند یک فیلم واقعی از سکانس ها و پلان های متعدد تشکیل شده است.

در مراحل بعدی انیمیشن ها دوبله می شوند و صداگذاری ها انجام می شوند.

اگر همه این ها را می دانستید و دوست دارید پا به این عرصه بگذارید به شما تبریک می گوییم. حرفه جذاب و پردآمدی را انتخاب کرده اید.

اگر هم کلا با این صنعت آشنایی ندارید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در این دوره هیجان انگیز چه چیزی در انتظار شماست.

یکی از دغدغه های اصلی افراد فعال در این حوزه این است که ایده خاصی برای طراحی ندارند . طبیعی است چون همه از حوزه رشته های هنر و مرتبط وارد این صنعت نمی شوند بنابراین ما در وهله اول مبانی هنرهای تسجمی را به شما آموزش می دهیم تا با روند طراحی در ذهن و مجسم نمودن آن آشنایی پیدا کنید.

مشکل دوم خیلی ها این است که اطلاعات درستی از قوانین رنگ شناسی و نورپردازی ندارند همین باعث می شوند نتوانند رویکرد درستی در انتخاب ترکیب رنگ ها یا نورها در انیمیشن خودشان داشته باشند پس رنگ و نور را هم در این مرحله آموزش می دهیم.

در مرحله بعدی نوبت به آشنایی با یک نرم افزار ساده برای انیمیشن سازی می رسد. اگر چه می گوییم ساده اما این نرم افزار اینقدر قابلیت دارد که حتی می توانید با اتصال وب کم به کامپیوتر تان ، کاری کنید سوژه شما هم زمان با صحبت های شما شروع به صحبت کند و در واقع سینک لب های انیمیشن از صدای شما و میمیک چهره شما تبعیت کند یعنی یک جادوی واقعی در دنیای انیمیشن!

منظور ما از سادگی ، سادگی محیط نرم افزار و رابط کاربری آن است که به شما کمک می کند فارغ از پیچیدگی های موجود در یادگیری نرم افزارها به راحتی کارتان را شروع کنید و پروژه های درآمدزایی برای خودتان کسب کنید.

در مرحله بعدی شاید دلتان بخواهد نقاشی های دیجیتالی ایجاد کنید ، آن ها را رنگ بزنید و سه بعدی کنید. کاری که در دوره ترکیبی نرم افزارهای مایا ، زی براش ، سابستنس پینتر انجام می دهید.

به کمک نرم افزار زی براش سوژه خود را به صورت کاملا دیجیتالی طراحی می کنید ، به کمک فتوشاپ ادیت های لازم را روی سوژه ها پیاده سازی می کنید و در نهایت امر با نرم افزار سابستنس پینتر آن را رنگ آمیزی می کنید و به کمک نرم افزار مایا به آن جان بخشی انجام داده و سوژه را زنده می کنید.

در نهایت بعد از گذراندن این مهارت ها ، شما با نرم افزار افترافکت آشنایی پیدا می کنید. سوژه های طراحی شده در کارکتر انیمیشن و در مایا قابلیت وارد شدن به افترافکت را دارند.

نمی توان گفت نرم افزار افترافکت ویژه موشن گرافی طراحی شده است چرا که ساخت بسیاری از کلیپ های تبلیغاتی ، تیزرها و سکانس های رئال هم با این نرم افزار اتفاق می افتد و ما هم سعی کرده ایم برای رضایت شما ، حتی در آموزش افترافکت به موشن گرافی اکتفا نکرده و شیوه کار با این نرم افزار در ساخت بسیاری از کلیپ های تبلیغاتی را هم به شما آموزش دهیم تا بتوانید بازار کار گسترده ای داشته باشید.

اما مسئله مهم این است که محیط کاربری افترافکت از نرم افزارهای دیگر کمی پیچیده تر بوده اما با یادگیری نرم افزارهای دیگر ، کار برای شما بسیار ساده و راحت خواهد شد.

چرا که همه این نرم افزارها تولید شرکت ادوب هستند و همانطور که می دانید بسیاری از دکمه ها و عملکردها در بسیاری از این نرم افزارها یکسان خواهد بود.

پس خیلی نگران سختی یادگیری نباشید.

ما کار را برای شما راحت کرده ایم تا بتوانید با فراغ بال و آسودگی وارد کاری شوید که عاشق آن هستید تا بتوانید درآمدهای مناسبی کسب کنید.تمامی نرم افزارهای مورد نیاز و پلاگین های مورد استفاده به انضمام تمامی تمارین در این بسته آموزشی برای شما مهیا شده است.

با ما همراه باشید.

 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

  • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک رویاین لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
  • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید ازاین لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

سرفصل ها

مهران شایان

مهران شایان

کارشناسی گرافیک
عضو رسمی آسیفای ایران (انجمن سینمایی فیلم سازان انیمیشن ایران)
سابقه تدریس در آموزشگاه های فنی حرفه ای و آزاد کشور
نویسندگی و کارگردانی و ساخت انیمیشن های هزار پا و شهروند الکترونیک
مدل سازی و متحرک سازی مجموعه سیمای رهبران ، سنجابک و ماهیان ماجراجو ، سیره پاکان
checkتدریس در هنرستان هنرهای زیبا در رشته انیمیشن و کامپوزیت
سعیده هاشم زاده

سعیده هاشم زاده

عضویت در سازمان نظام مهندسی
دارای پرونده اشتغال به کار از مجوز راه و شهرسازی
همکاری در پروژه مطالعه و بازنوسازی معماری مسکونی دوره پهلوی در اصفهان
زهرا شوشتری

زهرا شوشتری

فرامرز سنجابی

فرامرز سنجابی

استاد نرم افزارهای گرافیک در مرکز آموزش سازمان فاوا، سال های 1380-1388
مدرس نرم افزارهای گرافیکی در هنرستان هنرهای زیبا، سال های 1382-1388
مدرس نرم افزارهای گرافیکی مرکز آموزش متاکو، سال های 1394-1396
استاد گروه گرافیک در دانشگاه های واحد فلاورجان و مبارکه ، سال های 1380-1382
استاد گروه گرافیک دانشگاه غیر انتفاعی بزرگمهر ، سپهر ، امین فولاد شهر و دانشگاه های علمی کاربردی نقش جهان ، مبارکه و زرین شهر