03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

مدیریت زمان

  • ساعت آموزشی: 5 ساعت
  • طول دوره: 180 روز
  • کاربران: 1000+
  • قیمت: 358,776 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

دوره مدیریت زمان

می‌گویند: " وقت طلاست." اما آیا هرکسی میتواند از این طلا استفاده کند؟ شاید بشه گفت نه!

چون افراد کمی اهمیت این موضوع را میدانند و درست درک نشده! مسئله‌ی دیگر این است که برای شناخت تکنیک‌های مدیریت زمان هم کمتر تلاشی انجام شده‌است.

زمان باید از جنبه‌های مختلفی مدیریت بشود پس لازم است که درک کنیم: "مدیریت زمان چیست و چه تکنیک‌هایی دارد؟ "

زمان نمی‌تواند زیاد شود،اما می‌تواند مدیریت شود.

مدیریت زمان باعث موفقیت انسان و لذت او از زندگی خواهد شد. بسیاری از افراد موفق بر این باورند که فرآیندهای زمان‌بندی شده بدون شک به حرفه‌ای شدن آن‌ها در زندگی شخصی‌شان، منجر خواهد شد.

مدیریت زمان فقط برای توسعه‌ی حرفه و کسب‌وکار نیست، بلکه برروی زندگی شخصی هرفرد تاثیر دارد.مدیریت زمان مزایای زیادی دارد.

مزایای گذراندن دوره‌ی مدیریت زمان دانش‌پژوهان در چیست؟

1. دیگر استرس زمان‌تان را نخواهید داشت

اگر همیشه از این طرف به آن طرف می‌دوید و استرس دارید باید بگویم کاهش استرس، مهم‌ترین بخش از مدیریت زمان است.اگر شما مدیریت زمان را به درستی دنبال کنید ، نتایج بهتری می‌گیرید.

2.تمرکز شما را بر روی کارتان بیشتر می‌کند.

زمان گران‌تر از طلا را صرف فعالیت‌های بیهوده می‌کنید ؟ مهارت‌های مدیریت زمان به شما کمک می‌کند که برروی هدف و عملکردتان در کار، تمرکز کنید.

3.می‌توانید پیش‌بینی کنید در چه کاری بهتر هستید و مهارت دارید:

مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تنها برای رسیدن به آن‌چه واقعا اهمیت دارد تلاش کنید. زندگی طولانی است و فراز و فرودهای زیادی نیز دارد. نکته‌ی ویژه در مدیرت زمان ، توانایی پیش‌بینی نتایج و کنترل کردن موقعیت‌هاست.

4. توانایی غلبه بر زمان به شما اعتماد به نفس می‌دهد :

پادشاه زمان بودن به شما حس اعتماد به نفس نمی‌دهد ؟ اعتماد به نفس نقشی حیاتی در زندگی انسان دارد و افراد با اعتماد به نفس ، نسبت به افراد وابسته و محتاج، همیشه زندگی بهتری دارند. " مدیریت زمان هیچ‌وقت زمان شما را نمی‌گیرد، بلکه برای شما زمان اضافه ایجاد می‌کند."

5. یک راه خوب برای رسیدن به هدف پیدا خواهید کرد:

هرکسی میل برای رسیدن به هدفش را دارد و رویایی برای داشتن آینده‌ای آرام پس از رسیدن به هدف را در سرش می‌پروراند. مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد که برای هرچیزی که بیشترین اهمیت را برایتان دارد ، زمان بگذارید.

6. از 100% توان خود استفاده می‌کنید :

ظرفیت همه‌ی مردم مشابه است فقط عادت‌ها هستند که باعث تمایز آن‌ها از یکدیگر می‌شود. افرادی که امتیاز 100 از 100 می‌گیرند انسان اند نه روبات، مسئله‌ای که وجود دارد این است که آن‌ها به دنبال رویایشان هستند.وقتی شما در حال برنامه‌ریزی برای انجام دادن همه‌ی کارهای لیست‌تان هستید، شرایط برعکس می‌شود.شما می‌توانید برای انجام کارهایتان اولویت در نظر بگیرید.

7. میل به پیروزی در وجودتان شکل گرفته و تقویت می‌شود:

موفقیت‌ها تنها زمانی قابل دستیابی خواهند بود که ما تلاش‌مان را در یک راه از پیش معین شده به کار ببریم. نظم و پیشرفت شخصی لازم است. هرکسی که می‌خواهد مزه‌ی موفقیت را بچشد باید مدیریت زمان را به کار بگیرد.

8.وقت کافی برای تفریح و اختصاص دادن به خود و دیگران خواهید داشت :

تفریح در این عصر شلوغی یک نعمت است و همه طالب آن هستند اما فقط عده‌ی کمی هستند که می‌توانند آن را بدست آورند. افراد موفق کسانی هستند که کارشان را سروقت انجام می‌دهند و برای هرج‌و مرج‌های موجود در زندگی‌شان ، یک برنامه‌ی مشخص شده دارند. فعالیت‌های سرگرم‌کننده باعث بهبود روابط خانوادگی نیز می‌شود.

9. موفقیت‌های مالی و درآمدی از میوه‌های مدیریت زمان هستند:

موفقیت در اداره‌ی زمان ، موفقیت‌های مالی نیز با خود به ارمغان می‌آورد. اگر می‌خواهید همیشه از لحاظ مالی تأمین باشید باید برنامه‌ی زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را درست چیده باشید و مدیریت زمان را در آن به کار ببرید.

10.سلامت جسمی و روانی بیشتری خواهید داشت:

مدیریت زمان نیز در ایجاد سلامتی در زندگی موثر است: اگر شما در زندگی‌تان برنامه‌ریزی داشته‌باشید ، قطعا زمانی برای ورزش کردن و انجام سایر کارهای مرتبط به سلامتی خواهید داشت ، بنابراین در سلامت کامل خواهید بود.

11. توانایی نه گفتن مثبت در شما تقویت می‌شود

ممکن است که یک قرار ملاقات را فراموش کنید، یا کاری را از دست بدهید، همه‌ی اینها به این دلیل است که گفتن " نه" برای شما مشکل است. هیچکسی نمی‌تواند زمان بیشتر خلق کند ، اما بدون شک،می‌تواند از آن با مدیریت زمان ، بهتر استفاده کند.

12. این توانایی را پیدا می‌کنید که چندین کار را هم‌زمان انجام دهید.

وقتی که شما طبق مدیریت زمان کار می‌کنید، کارهای زیادی را برای انجام دادن در دست می‌گیرید.در حالی که در حالت عادی این توانایی را نداشتید.

کافیست یک بار و برای همیشه در دوره‌ی مدیریت زمان دانش‌پژوهان شرکت کنید به

مفهوم واقعی زندگی بهتری را تجربه کنید. 

 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

  • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
  • برای استعلام مجوز فنی حرفه ای شعبه نوین دانش پژوهان بر روی این لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) کلیک کنید.
  • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید از این لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

اساتید این دوره


مجتبی پیرزاد

مجتبی پیرزاد

داراي كرسي علمي با رتبه دستيار پروفسورا از واحد آموزشي سازمان جهاني يونسكو در بين ١٢٠ كشور دنيا
دكتراي مديريت گرايش بازاريابي
هيات علمي دانشگاه آزاد
مشاور علمي و فناوري شركتهاي دانش بنيان دانشگاه آزاد
رييس هيات مديره گروه كسب و كار و بازرگاني هرمس
مديرعامل موسسه بين المللي Sun Global Trading (بازاريابي صادراتي)مشاور بازاريابي سازمانها و شركت هاي مختلف
محقق، مولف و داراي مقالات ISI