03136001048
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

حسابدار مالیاتی

  • ساعت آموزشی: 18 ساعت
  • طول دوره: 180 روز
  • کاربران: 1000+
  • قیمت: 1,329,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

دوره حسابدار مالیاتی

رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همهی رشتهها قرار دارد، چون شرکتها، موسسات، سازمانها، ارگانها و حتی فروشگاهها، همه و همه به حسابدار و حسابداری نیاز دارند و مالیات چیزیاست که همهی موسسات و شرکتها با آن سروکار دارند و وضعيت اقتصاد و چرخش مسائل پولي و مالي در كشورها به سمتی حركت كرده كه ماليات جزء جدا ناپذير اقتصاد سالم كشورهاست. در واقع حسابدار باید نسبت به امور مالیاتی دانش و تسلط کافی داشته باشد تا بتواند حسابداری شرکت را به خوبی مدیریت و کنترل کند تا درمورد مسائل مالیاتی برای شرکت مشکلی پیش نیاید. به حسابداری فروشگاهها و مغازهها، حسابداری مقدماتی گفته میشود، اما حسابداری برای شرکتها و مؤسسات علاوه بر دانش حسابداری مقدماتی، به علوم تخصصیتر حسابداری هم نیاز دارد.

در حسابداری مالیاتی میتوانید با افراد یا شرکتها به عنوان یک کارمند مستقیم یا به عنوان یک قرارداد مستقل برای کسب و کارتان کار کنید. اگر تصمیم دارید با افراد کار کنید، ممکن است مسئولیت تهیه مالیات را داشته باشید که به مشتریهایتان کمک میکنید تا تعهدات مالیاتیشان را هنگام ثبتنام کاهش دهند؛شما به افراد کمک میکنید تا فرمهای مالیاتیشان را به درستی پر کنند. اگر فردی مورد بازبینی قرار بگیرد، برای آنها اطمینان حاصل میکنید که  آن شخص در این پروسه خسارت نمیبیند.

اگر تصمیم دارید برای یک شرکت کار کنید، ممکن است به عنوان سرپرست در بخش حسابداری یا به عنوان عضو تیم در بخش حسابداری کار کنید. باید از مقررات دولتی در حسابداری و همچنین اصول کلی حسابداری برای موفقیت در این سِمَت اطلاعات و دانش کافی داشته باشید. باید در نظر بگیرید که حسابداری مالیاتی شرکتها کمی پیچیده است.

آیندهی شغلی این شاخه از حسابداری بسیار روشن است. این روزها شرکتهای زیادی تاسیس میشود و همهی این شرکتها به حسابدار نیاز دارند و بهتر است بگوییم  که یک حسابدار مالیاتی خبره و کارآمد هیچوقت بیکار نمیماند ، حتما می گویید پس چرا اینقدر حسابدار بیکار وجود دارد؟ باید بگوییم به این دلیل که افراد در این زمینه دانش کاربردی ندارند؛ با آموزشها و معلومات دانشگاهی نمی توانید مشغول به کار شوید. پس چگونه در حسابداری پیشرفت کنید و حرفهای شوید؟

پیشنهاد ما به شما گذراندن دوره حسابداری مالیاتی است که به شما کمک می کند در این بخش به صورت حرفه ای تر و مسلط تر عمل کنید.

 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

  • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
  • برای استعلام مجوز فنی حرفه ای شعبه نوین دانش پژوهان بر روی این لینک (پرتال جامع سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور) کلیک کنید.
  • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید از این لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

اساتید این دوره


فرزاد الهیاری

فرزاد الهیاری

تسلط بر کلیه مباحث حسابداری مقدماتی
بیان سلیس در تدریس مباحث سنگین حسابداری پیشرفته
توانایی ارایه ی حسابداری صنعتی با مثال های کاربردی از شرکت ها و کارخانه های مختلف