03136002020
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

پکیج جامع حسابداری

 • ساعت آموزشی: 231 ساعت
 • طول دوره: 305 روز
 • کاربران: +
 • قیمت: 16,100,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

پکیج جامع حسابداری

اگر شما به دنبال یادگیری مهارتی هستید که بتوانید بهترین شغل با شرایط ایده آل را برای خود فراهم کنید پیشنهاد ما به شما پکیج حسابداری بازار کار خواهد بود. ورود به رشته حسابداری برای همه افراد میسر است و شما می توانید با صرف هزینه اندک تمامی مباحث کاربردی این رشته را به خوبی بیاموزید و کسب درآمد خود را آغاز کنید.

دانستن این واقعیت که حسابداری پرمتقاضی ترین رشته دانشگاهی ایران است و در عین حال حتی جز 23 رشته ی بیکار ایران نیز نیست خود بیانگر این موضوع است که یادگیری دوره های حسابداری شما را وارد بزرگترین بازار شغل ایران خواهد کرد که باعث می شود این شما باشید که شرایط کاری را برای کارفرما تعیین  می کنید. کافیست با ورود به بخش استخدام حسابدار در یکی از سایت های کاریابی کشور تعداد درخواست های استخدام  فقط در یک ساعت گذشته را مشاهده کنید.

شما می توانید با یادگیری اصولی حسابداری از جمله حسابداری کاربردی، حسابداری وجوه نقد، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری مالیاتی، کاربرد اکسل در حسابداری و آموزش نرم افزار های پرکاربرد حسابداری مثل نرم افزار حسابداری نوآوران و نرم افزار حسابداری پارسیان برای استخدام توسط کارفرمایان دارای اولویت باشید و یا حتی امور حسابداری کسب و کار خودتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. دوره ی جامع حسابداری دانش پژوهان را بصورت غیر حضوری آموزش ببینید و از ویژگی های بی نظیر حسابدار بودن بهرمند گردید:

 • حسابداری بازار کار گسترده ای دارد و بیشتر مشاغل به حسابدار متخصص نیاز دارند.
 • در تمامی مشاغل حسابدار بیشترین امنیت شغلی را دارد و برای تعدیل نیرو هیچگاه حسابدارها تعدیل نمی شوند.
 • حقوق و دستمزد در رشته ی حسابداری رضایت بخش است.
 • حسابداری رشته خشکی نیست و با ریاضیات محض تفاوت های بسیار دارد.

حسابداری یکی از مشاغل با بالاترین نرخ اشتغال در کشور است و با یادگیری حسابداری هم می توانید بازار کار بزرگی داشته باشید و هم تنوع کاری بالایی برای فعالیت و اشتغال در این حوزه داشته باشید ، برای مثال شما می توانید به عنوان :

 • مدیر حسابداری
 • مسئول حسابداری
 • تحلیلگر کسب و کار
 • حسابدار عمومی
 • سرپرست حسابداری
 • حسابدار پروژه
 • حسابدار کارمندان
 • حسابدار
 • حسابدار
 • منشی مالی
 • دستیار اداری
 • دبیر حسابداری
 • متخصص مالیات بر درآمد
 • دستیار حسابرس
 • حسابرس مالی
 • حسابرس داخلی
 • ارشد بیمه
 • مدیر امور بیمه
 • مدیر حسابرسی داخلی
 • مدیر حسابرسی
 • حسابرس ممیزی
 • بازرس حسابدارى
 • خزانه دار یا صندوق دار
 • معاون مالی رئیس
 • مدیر مالی

مشغول به کار شوید.

 

 در پکیج جامع آموزش حسابداری تمام آن چیزی که شما نیاز دارید تا به یک حسابدار حرفه ای با آینده ای روشن و موفق تبدیل شوید وجود دارد از جمله:

حسابداری کاربردی :

در این دوره از مباحث موجود در کتاب های حسابداری در دانشگاه فاصله می گیرید و کمی با دنیای حسابداری در عمل و در بازار کار مواجه شده و نحوه ی استفاده از دفاتر کل را یاد می گیرید. می توانید حسابهای موجودی کالا را خودتان اصلاح کنید ، در پایان سال مالی حسابها را بسته و حتی مطالبات شرکت را بررسی و از جریان وجوه نقد آن با خبر شوید. در پایان این دوره پروژه های عملی برای کار به شما داده می شود.

حسابداری وجوه نقد :

وجوه نقد یک شرکت بخصوص در اوضاع نابسامان اقتصادی رکود یا تورم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که شما به عنوان حسابدار وجوه نقد یا حسابدار حقوق و دستمزد و یا حتی حسابدار کل و یا مدیریت مالی با مدیریت این وجوه و حسابداری آنها آشنایی داشته باشید می توانید ادعا کنید چندین قدم جلوتر هستید و بهای زیادی از طرف کارفرما به تخصص شما داده می‌شود. به همین دلیل در پکیج آموزش حسابداری جامع پیش رو ، شما با حسابداری وجوه نقد نیز آشنا می شوید و به مواردی از جمله برخورد با حساب کسورات ، اضافات ، چک های معوقه ، مغایرت های بانکی ، وجوه بین راهی ، اشتباهات حسابدار حقوق و دستمزد و ... آشنا می شوید و صورت جریانی از وجوه نقد تهیه می کنید.

حسابداری حقوق و دستمزد :

در این دوره با نحوه ی محاسبه ی کسورات قانونی ، ذخیره ی سنوات و عیدی و مرخصی ، مساعده ، وام ، مزایای پایان خدمت ،ماموریت ، تعطیلات ، پرداختی های علی الحساب و ... نیز آشنا می شوید. برای هر کدام از این موارد ثبت سند متفاوتی وجود دارد که شما دقیقا باید بدانید چگونه این اسناد را ثبت کنید.ثبت این اسناد از دیگر چیزهایی است که در دوره ی حسابداری حقوق و دستمزد می آموزید. آشنایی با قوانین تامین اجتماعی و قوانین مالیاتی مربوط به حقوق و دستمزد از دیگر مزایای این دوره است.

حسابداری مالیاتی :

در صورتی که مالک یک کسب و کار باشید یا برای فرد دیگری کار کنید در هر صورت در پایان سال مالی باید گزارش ها و ترازنامه های مالیاتی تان را برای بررسی بیشتر و محاسبه ی میزان مالیات پرداختی بر کسب و کار و دارایی ، به سازمان بازرسی و مالیات کشور تقدیم کنید و یادگیری مهارت حسابداری مالیاتی می تواند به عنوان شغل دوم و همیشگی شما برای کارهای پروژه ای و برای کسب و کار خودتان تبدیل شود. در دوره حسابداری مالیاتی علاوه بر تشخیص افراد و گروه هایی که مشمول مالیات هستند با انواع مالیات بردرآمد و مالیات بر دارایی ها آشنا می شوید. می توانید هزینه های قابل قبول و معافیت های قانونی را در دفاتر قانونی به ثبت رسانده با آیین نامه های تحریر دفاتر قانونی آشنایی پیدا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

اکسل در حسابداری :

در نهایت در قدم آخر شما کاربرد نرم افزار اکسل در حسابداری را خواهید آموخت و بعد از یادگیری اکسل در حسابداری می توانید به راحتی برای بسیاری از محاسباتتان فرمول نویسی کرده و از نمودارها برای نمایش نتایج مالی شرکت استفاده کنید. این پکیج با پشت سرگذاشتن این 5 گام بسیاری از نیازهای شما در یادگیری عملی و کاربردی حسابداری ویژه ی ورود به بازار کار را پوشش داده و می توانید یک صندوق دار ، حسابدار حقوق دستمزد ، حسابدار وجوه نقد ، حسابدار کل ، رئیس حسابداری و یا یک مدیر مالی خوب شوید. همه چیز به عطش شما برای یادگیری بستگی دارد. آتیه فرزندتان را نه با بیمه نامه بلکه با انتخاب یک شغل مناسب برای خودتان تامین کنید!

دمو نرم افزار نوآوران و آموزش نرم افزار نوآوران:

یکی از جنبه های بسیار مهم در یادگیری حسابداری در عصر امروز یادگیری کار با نرم افزارهای مربوطه است ، از این رو در پکیج آموزش حسابداری ما آموزش نرم افزار حسابداری نوآوران را برای شما تدارک دیده ایم که یکی از نرم افزارهای مطرح در این زمینه است و با یاد گیری نحوه کار با این نرم افزار کار با دیگر نرم افزارهای حسابداری را نیز کم و بیش خواهید آموخت. علاوه بر این ما نرم افزار نوآوران را نیز برای تکمیل پروسه یادگیری شما برای کار با نسخه دمو آن قرار دادیم.  

دمو نرم افزار حسابداری پارسیان و آموزش پارسیان :

یکی از جنبه های بسیار مهم در یادگیری حسابداری در عصر امروز یادگیری کار با نرم افزارهای مربوطه است ، از این رو در پکیج آموزش حسابداری ما آموزش نرم افزار حسابداری پارسیان را برای شما تدارک دیده ایم که یکی از نرم افزارهای مطرح در این زمینه است و با یاد گیری نحوه کار با این نرم افزار کار با دیگر نرم افزارهای حسابداری را نیز کم و بیش خواهید آموخت. علاوه بر این ما نرم افزار پارسیان را نیز برای تکمیل پروسه یادگیری شما برای کار با نسخه دمو آن قرار دادیم.  

حسابداری صنعتی:

همانطور که می دانید یکی از سخت ترین مباحث در حسابداری همیشه حسابداری صنعتی بوده است چرا که محاسبه بهای تمام شده ، هزینه یابی درست و کمک به مدیران در قیمت گذاری محصولات ، نحوه ارایه تخفیفات محصول و مدیریت هزینه ها به خصوص در شرایط بحرانی اقتصادها ، نقش مهمی در سودآوری شرکت ها ایفا می کرده است. از این دوره طی دو دوره مقدماتی و پیشرفته ، به تفصیل ، حسابدرای صنعتی را فرا خواهید گرفت. برای یادگیری مباحث حسابداری صنعتی در نرم افزار ، در طی این دوره با نرم افزار حسابداری نوآوران کار خواهید کرد.

حسابداری صورت های مالی:

یکی از مباحث مهم در حسابداری ، نحوه تهیه صورت های مالی و ارایه گزارش به مدیران جهت بررسی و ارزیابی سودآوری شرکت ، مدیریت هزینه ها و آمادگی جهت ارایه گزارش های مالی به واحدهای بالاتر می باشد که طی این دوره به مهم نایل می شوید.

مدیریت سرمایه گذاری:

مدیریت سرمایه‌گذاری ، مدیریت حرفه‌ای مخاطرات و دارایی‌های شماست. اگر مدیریت دارایی‌هایتان را به خوبی بلد باشید ، قادر خواهید بود هدف‌های مشخصی برای خودتان در نظر بگیرید و تلاش کنید به آنها برسید. مدیریت سرمایه‌گذاری به شما این امکان را می دهد که یک تصویر جامع از کل دارایی‌هایتان به دست بیاورید. یک پرتفولیوی خاص متناسب با وضعیت مالی‌تان طراحی خواهید کرد.

مدیریت سرمایه‌گذاری به شما کمک می کند یک استراتژی خاص را در پیش بگیرید و در عین حال ، نتایج به کار گرفتن آن استراتژی در اموال و دارایی‌هایتان را ببینید و در صورت لزوم ، تغییری در روال سرمایه‌گذاری هایتان ایجاد کنید.

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی:

بعد از آشنایی با مباحث حسابداری برای مدیران که پایه و اساس حسابداری مدیریتی است ، مدیران عامل نیز باید بتوانند در کنار مدیر مالی شرکت ها یا مدیر عامل ها در نقش مشاور مدیر عامل ، پیشنهادات خود در زمینه مدیریت هزینه ها ، برنامه ریزی های مالی ، برآوردهای مالی را ارایه کند و در یک کلام هوش مالی داشته باشد.در این دوره شما به مهارت مدیریت مالی خواهید رسید.

حسابداری پیمانکاری:

نحوه همکاری خیلی از شرکت های بزرگ در پیشبرد کارهایشان ، برون سپاری آن هاست. به همین دلیل خیلی از شرکت ها با شرکت ها یا اشخاص پیمانکار دیگر طرف حساب هستند که این مسئله باعث می شود نیاز به بررسی حساب ها و ارایه گزارش ها به مدیریت بر اساس محصول و خدمات خروجی شرکت پیمانکار ، احساس شود. دوره حسابداری پیمانکاری به شما کمک می کند تامین مواد پروژه ها ، تسویه های مالی ، بهای تمام شده و دیگر موارد به درستی اتفاق می افتد.
 

سرفصل های پکیج حسابداری جامع

محتوای آفلاین

 • اکسل در حسابداری:

مروری بر نرم افزار اکسل  /  فرمول نویسی / آشنایی با کاربرد نمودارها

 • آموزش نرم افزار پارسیان:

حسابهای کل ، معین ، تفصیلی در کدینگ حسابداری / ثبت انتقال مانده ها از سال قبل و سند افتتاحیه / ثبت اسناد حسابداری و شناخت ماهیت حسابها / پیمانهای بلند مدت و اسناد حسابداری پیمانکاری / دریافت و پرداخت نقدی ، چک و تسویه ها / اقساط در اسناد دریافتی و پرداختی / آموزش انبار و انبارگردانی در نرم افزار / اسناد حسابداری فروش و حسابداری صنعتی / حقوق و دستمزد در نرم افزار / تعریف حساب ها / تعریف کالا ها و خدمات / موجودی اول دوره / صدور فاکتور  / تولید محصولات  / ارزش افزوده / تنظیمات فاکتور / دریافت و پرداخت /  عملیات چک / گزارشات حسابداری گزارشات انبار / حقوق و دستمزد / پروژه  / امکانات نرم افزار

 • حسابداری برای همه:

مروری بر مباحث حسابداری  / معادله حسابداری(دارایی بدهی سرمایه) / دفتر کل / اصلاح حساب موجودی کالا / بستن حساب ها در پایان دوره مالی / وجوه نقد / بررسی مطالبات شرکت  / پروژه

 • حسابداری حقوق و دستمزد:

اجزاء حقوق و دستمزد ماهانه : آشنایی با قانون کار / آشنایی با قانون کار-قرارداد / اجزا حقوق و دستمزد طبق قانون کار / محاسبه ایام کارکرد ماهیانه- ساعت کار / محاسبه کارکرد ایام ماهیانه-اضافه کار / محاسبه ایام کارکرد ماهیانه-پروژه / حق السعی-حقوق و مزایای کارگر / مزد ثابت

تنظیم لیست حقوق و دستمزد ماهانه: مفاهیم رایج قانون کار- حقوق ماهیانه / مفاهیم رایج قانون کار- بن / مفاهیم رایج قانون کار- حق مسکن / مفاهیم رایج قانون کار- حق اولاد  / مفاهیم رایج قانون کار- حق ماموریت / مفاهیم رایج قانون کار- حق شیفت / تنظیم لیست حقوق و دستمزد ماهانه

محاسبه ی مزایای پایان سال:  بیمه تامین اجتماعی / مالیات حقوق / ثبت حسابداری هزینه حقوق / حق سنوات- مزایای پایان کار / محاسبه عیدی / محاسبه مزایای پایان کار- سنوات / محاسبه حق مرخصی

آموزش نرم افزار: تهیه و ارسال لیست بیمه تأمین اجتماعی (نرم افزار List Disk)

آموزش نرم افزار : تهیه و ارسال لیست مالیات بر حقوق (نرم افزار Salary)

 • حسابداری مالیاتی:

اشخاص مشمول مالیات / مالیات بر دارایی / مالیات بردرآمد / معافیت ها و هزینه های قابل قبول در دفاتر قانونی / مراجع مالیاتی / سازمان تشخیص و مراجع مالیاتی / مالیات بر ارزش افزوده و آئئین نامه تحریر دفاتر قانونی

 • قوانین مالیاتی:

آموزش اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده / آموزش ثبت الکترونیکی اظهارنامه اشخاص / آموزش صورت معاملات فصلی / فرم ها / قوانین ملیاتی

 • آموزش نرم افزار نوآوران:

اتوماسیون اداری تحت وب / اصول و دارائییهای ثابت  / انبار و حسابداری انبار و فروش / بازرگانی خارجی / بسته بندی / بودجه و اعتبارات / تعمیرات و نگهداری خودرو و تجهیزات / توزین / حسابداری جامع مالی / حقوق و دستمزد / خرید و تدارکات / خزانه داری / سیستم فروش مویرگی / کارگزینی / مدیریت پروژه ها و پیمان ها

 • حسابداری بخش عمومی :

مسئولیت پاسخگویی عمومی / بودجه و مسئولیت پاسخگویی / بودجه بندی عملیاتی  / حسابداری ، حسابرسی و مسئولیت پاسخگویی / مراجع استاندارد گذار ، بیانه ها و استاندارد ها / حسابداری و گزارشگری مالی چند سطحی / حسابدرای و گزارشگری مالی حسابهای مستقل  / سایر حسابهای مستقل و فعالیت های حاکمیتی

 • حسابداری برای مدیران:

اصول حسابداری 1 :  کلیات / تجزیه و تحلیل معاملات و عملیات مالی  /  ثبت رویدادهای مالی / بسط معادله اساسی حسابداری / تکمیل چرخه حسابداری(گزارشگری مالی) / عملیات حسابداری در موسسات بازرگانی / تهیه صورت های مالی با استفاده از کاربرگ / موجودی مواد و کالا / حسابداری اسناد تجاری / اصلاح اشتباهات

اصول حسابداری 2 :   سیستم های حسابداری / سیستم حسابداری دستی / سیستم کنترل داخلی / کنترل داخلی رویدادهای مالی نقدی / سیستم حقوق و دستمزد / طراحی سیستم های حسابداری / اصول و مفاهیم حسابداری / حسابداری شرکت های تضامنی / شرکت های سهامی سازمان و حقوق صاحبان سهام / شرکت سهامی عملیات، سود هر تقسیم و تقسیم سود / شرکت سهامی بدهیهای بلند مدت و سرمایه گذاری ها

 • حسابداری صنعتی:
 1. بخش اول : مفاهیم و اصطلاحات گزارشات حسابداری صنعتی / فهرست حساب ها در موسسات تولیدی / هزینه یابی در موسسات صنعتی و تولیدی / طبقه بندی هزینه ها / دایره ثبت اوقات / دایره حقوق و دستمزد / قوانین اداره کار(دایره منابع انسانی) / تسهیم هزینه و انواع هزینه های سربار
 2. بخش دوم :  بهای تمام شده در موسسات بازرگانی و تولیدی / بهای تمام شده در موسسات تولیدی و ادواری / حسابداری مواد و بهای تمام تمام شده  / گردآوری اقلام بهای تمام شده دستمزد / گردآوری اقلام بهای تمام شده سربار  / هزینه یابی سفارشات در نظام بهای تمام شده / هزینه یابی مرحله ای در نظام بهای تمام شده / اهداف هزینه یابی مرحله ای / ویژگی های هزینه یابی مرحله ای / اقلام بهای تمام شده در مراحل تولید / انواع بهای تمام شده در ترتیب تولید
 3. بخش سوم : 
  فصل 1: هزینه یابی مرحله ای پیشرفته / دلایل ضایعات و مقاطع تشخیص آن / هزینه یابی ضایعات و ضایعات در هزینه یابی / وقوع ضایعات و معادل آحاد تکمیل شده / تسهیم هزینه ضایعات عادی / ضایعات قابل برگشت به تولید / نحوه ثبت حسابداری ضایعات مختلف
  فصل 2: هزینه یابی محصولات فردی و مشترک / محصولات فرعی / هزینه های مشترک / روش ارزش نسبیفروش در نقطع تفکیک / روش درصد کل حاشیه فروش / فروش نهایی مورد انتظار / روش مقدار فیزیکی و روش میانگین / روش میانگین ضریب دار / روش بدون تخصیص هزینه های مشترک / نحوه ثبت هزینه های مشترک / ثبت فروش محصولات اصلی / ثبت فروش محصولات فرعی
  فصل 3: هزینه یابی استاندارد  اهداف فصل / انواع استاندارد های اساسی / استاندارد ایده آل / استاندارد واقعی مورد انتظار / انحراف نرخ مواد / انحراف مقدار(مصرف) مواد اولیه / انحراف دستمزد مستقیم / انحراف هزینه سربار متغیر- انواع ظرفیت / انحراف سربار ثابت- انحراف قابل کنترل / انحراف ترکیب و بازده / انحراف ترکیب مواد / انحراف بازده مواد / علل انحراف کارایی / علل انحراف نرخ دستمزد
  فصل 4: به کارگیری هزینه های استاندارد :  / اهداف کلی / انواع هزینه یابی استاندارد / طرح یگانه / انحرافات سربار سه انحرافی- ثبت های یگانه / طرح دوگانه / روش های بستن حسابهای انحرافات / ثبت های طرح دوگانه (مختلط)
  فصل 5: هزینه یابی جذبی و هزینه یابی مستقیم :  / هزینه یابی واقعی- نرمال- مستقیم / طبقه بندی هزینه های سربار جذبی / هزینه یابی متغیر / اختلاف هزینه یابی جذبی و مستقیم
  فصل 6: تجزیه و تحلیل هزینه به حجم - سود : حاشیه فروش / نقطه سربه سر / حاشیه ایمنی / نمودار تجزیه تحلیل حجم به سود / اهرم عملیاتی / نقطه سر به سر نقدی / مفروضات تجزیه و تحلیل حجم به سود
 • حسابداری صورت های مالی:

تاریخچه صورت های مالی /  آشنایی با عناوین صورت های مالی / ترازنامه و صورت تغییرات حقوق مالکان / صورت سود و زیان / صورت جریانات وجه نقد / صورت سود و زیان جامع / تجزیه و تحلیل شکلی صورت های مالی / نسبت های نقدینگی / نسبت های سودآوری / نسبت های مالی، بدهی یا اهرمی / نسبت پوشش بهره / نسبت های مالی کارایی یا فعالیت / نسبت فروش نسیه به حساب های دریافتی / نسبت فروش به سرمایه درگردش / جمع بندی صورت های مالی / دیدگاه مدیران به صورت های مالی

 • حسابداری مدیریت:

طرح درس و آشنایی با دوره / انتخاب و اجرای استراتژی با bsc و زنجیره ارزش / آشنایی با مفاهیم مدیریت هزینه / برآورد هزینه / سیستم هزینه یابی بر مبنای محصول و فعالیت / مدیریت بر مبنای فعالیت / تصمیم گیری استراتژیک بر پایه اطلاعات / هزینه یابی بر مبنای هدف /  مدیریت کیفیت هزینه

 • حسابرسی:

طرح درس و آشنایی با دوره / علم و عمل حسابرسی / نظریه نمایندگی / عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری / تقاضا برای حسابرسی / نظام راهبری شرکت / کمیته حسابرسی / ارزش گزارش حسابرسی

 • مدیریت سرمایه گذاری:

مقدمه ای برای فهم سرمایه گذاری / انواع اوراق بهادار / بازارهای اوراق بهادار / نحوه معامله اوراق بهادار / مفاهیم ریسک و بازده / پرتفلیو / مدل های قیمت گذاری دارایی ( تئوری بازار سرمایه) /  ارزیابی عملکرد سرمایه گذاری / سهام عادی / ارزشیابی سهام عادی / سهام عادی ( تجزیه و تحلیل استراتژی ) /  کارآیی بازار /  تجزیه و تحلیل اقتصاد و بازار / تجزیه و تحلیل صنعت /  تجزیه و تحلیل شرکت / تجزیه و تحلیل تکنیکی (نموداری) / قیمت و بازده اوراق قرضه / تجزیه و تحلیل و استراتژی ها (اوراق قرضه) / برگ اختیار معامله (برگ اختیار خرید یا فروش سهام) / پیمان های آتی

 •   مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی:

 آشنایی با اصول و مفاهیم اساسی حسابداری / دفاتر مالی و فرآیند ثبت در حسابداری / آشنایی بیشتر با اقلام مندرج در گزارش های مالی و تحوه طبقه بندی آن ها / آشنایی با حسابداری بهای تمام شده / مباحثی در حسابداری مدیریت / تجزیه و تحلیل صورت های مالی /  ارزیابی و بودجه بندی طرح های سرمایه ای / روش های تامین منابع مالی

 • موفقیت و ثروت آفرینی:

مقدمه ای بر توانگری و کارآفرینی / رازهای توانگری(1) / رازهای توانگری(2) / رازهای توانگری(3) / رازهای توانگری(4) / رازهای توانگری(5) / رازهای توانگری(6) / رازهای توانگری(7) / متفاوت بودن کارآفرینی / هوش کارآفرینیو ویژگی های یک توانگر

 • حسابداری وجوه نقد

 کلاس آنلاین

 • اصول حسابداری:

مفاهیم اولیه / حسابداری خریدوفروش /  حسابداری دریافت و پرداخت /  تنظیم کاربرگ / تنظیم صورتهای مالی اساسی

 •  حقوق و دستمزد:

مفاهیم و اطلاعات لازم برای محاسبه حقوق و دستمزد  /  محاسبه بیمه و معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد

 •  مالیاتی:

مالیات برارزش افزوده مالیاتهای تکلیفی / گزارش‌های فصلی / تنظیم اظهارنامه

 •  پیمانکاری:

استاندارد شماره ۹

 •  صنعتی:

بها یابی / هزینه یابی به روش سفارش کار و مرحله به مرحله

 •  مدیریت مالی:

دامنه و روش‌های مدیریت مالی تجزیه /  تحلیل صورتهای مالی بودجه بندی  /  روشهای پیش‌بینی /  نقطه سربه‌سر و تجزیه تحلیل اهرم‌ها

 •  شعب:

حسابداری شعب /  کالای امانی  /  نمایندگی

 • نرم افزار سپیدار :

سیستم حسابداری / سیستم دارایی ثابت / سیستم دریافت و پرداخت / سیستم انبار تولیدی / سیستم انبار بازرگانی / سیستم حقوق و دستمزد  / سیستم مشتریان و فروش / سیستم فروش خدماتی / سیستم پیمانکاری / سیستم تولید

 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

 • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
 • برای استعلام مجوز فنی حرفه ای شعبه نوین دانش پژوهان بر روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) کلیک کنید.
 • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید از این لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

سرفصل ها

احمد حلّت

احمد حلّت

استاد پروازی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان
رئیس سخنرانان حرفه ای ایران
بنیانگذار و مدیر مسئول دوهفته‌نامه ی موفقیت ، پرتیراژترین نشریه در کشور در زمینه موفقیت
کارشناس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی
کارشناس ارشد روان‌شناسی تربیتی
دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه پداگوژی
احمد حسین زاده

احمد حسین زاده

آشنایی کامل با طراحی و پیاده سازی سیستم های جامع مالی
آشنایی کامل با سیستم بهای تمام شده در شرکتهای بازرگانی ، تولیدی و پیمانکاری
آشنایی با طراحی انواع گزارشات داخلی مورد نیاز مدیریت در تصمیم گیری های اقتصادی
آشنایی با قوانین کار ، بیمه تامین اجتماعی و حسابرسی تامین اجتماعی
آشنایی با امور مالیاتی ، تحریر دفاتر و اظهارنامه و سایر گزارشات مالیاتی
داریوش مجدم

داریوش مجدم

فارغ التحصیل رشته حسابداری
حسابرس ارشد موسسه حسابرسی ارقام نگر آریا
رئیس حسابداری شرکت پارت چوب شاد
مدیر مالی شرکت دارو بهداشت آسیا
مدیر مالی شرکت پاک شمیم اسپانه
مشاور مالی شرکت پخش مهر مهتاب
مدیر مالی شرکت ترام چاپ سپاهان
مهدی میرزایی

مهدی میرزایی

کارشناسی حسابداری دانشگاه اصفهان در سال 1390 با معدل 18.97 و کسب رتبه اول
کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه اصفهان در سال 1392 با معدل 19.23 و کسب رتبه دوم
دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه اصفهان ( معدل دوره آموزشی 19.38 و کسب رتبه اول). نفر اول امتحان جامع سال 1395
شیرین رزاز زاده

شیرین رزاز زاده

بهاره ملکی

بهاره ملکی

انتشار هشت مقاله به نام وی در مجامع ملی و بین المللی
انتشار کتاب آشنایی با نرم افزار gams
فرزاد الهیاری

فرزاد الهیاری

تسلط بر کلیه مباحث حسابداری مقدماتی
بیان سلیس در تدریس مباحث سنگین حسابداری پیشرفته
توانایی ارایه ی حسابداری صنعتی با مثال های کاربردی از شرکت ها و کارخانه های مختلف
قاسم موذنی

قاسم موذنی

علیرضا طاهری

علیرضا طاهری

هاجر درخشنده

هاجر درخشنده

الهه شاه طالبی

الهه شاه طالبی

کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت