03136002020
آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان (شعبه)

پکیج حسابداری پیشرفته

  • ساعت آموزشی: 88 ساعت
  • طول دوره: 38 روز
  • کاربران: +
  • قیمت: 5,900,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

پکیج حسابداری پیشرفته

بعد از یادگیری مهارت های اولیه حسابداری در دوره مقدماتی (حسابداری ویژه بازار کار) ، حال نوبت به این رسیده پا را کمی فراتر بنهیم و با مباحث به روز و جدید حسابداری در سطوح پیشرفته تر آشنایی پیدا کنیم. اجازه دهید کمی در مورد مهارت هایی که در حسابداری پیشرفته به آن دست پیدا می کنید صحبت کنیم :

حسابداری برای مدیران

در این دوره با صورت حساب های مالی ، صورت سود و زیان ف ترازنامه ، نکات مهم برای نظارت بر عملکرد حسابدار داخلی شرکت و مباحثی از این دست آشنایی پیدا می کنید.حال فرض کنید شما با اصول حسابداری آشنا شدید و نحوه به کارگیری حسابداری در جهت مدیریت وجوه و ارایه گزارش به نهادهای مالیاتی کشور را فرا گرفتید. شاید شما مدیر یک کسب و کار باشید و حتی اصلا دلتان نخواهد در سمت حسابدار یا حسابرس مشغول به کار شوید. در این شرایط ، لازم است بتوانید احاطه و مدیریت کلی بر تیم حسابداری خود داشته باشید تا مانع از این شوید که بعضا اختلاس های مالی یا کم و کسری در حساب های مالی شما منعکس شود. دوره حسابداری برای مدیران به همین منظور تدارک گردیده است.

حسابداری صنعتی

همانطور که می دانید یکی از سخت ترین مباحث در حسابداری همیشه حسابداری صنعتی بوده است چرا که محاسبه بهای تمام شده ، هزینه یابی درست و کمک به مدیران در قیمت گذاری محصولات ، نحوه ارایه تخفیفات محصول و مدیریت هزینه ها به خصوص در شرایط بحرانی اقتصادها ، نقش مهمی در سودآوری شرکت ها ایفا می کرده است. از این دوره طی دو دوره مقدماتی و پیشرفته ، به تفصیل ، حسابدرای صنعتی را فرا خواهید گرفت. برای یادگیری مباحث حسابداری صنعتی در نرم افزار ، در طی این دوره با نرم افزار حسابداری نوآوران کار خواهید کرد.

حسابداری صورت های مالی

یکی از مباحث مهم در حسابداری ، نحوه تهیه صورت های مالی و ارایه گزارش به مدیران جهت بررسی و ارزیابی سودآوری شرکت ، مدیریت هزینه ها و آمادگی جهت ارایه گزارش های مالی به واحدهای بالاتر می باشد که طی این دوره به مهم نایل می شوید.

آموزش نرم افزار پارسیان

یکی از پر کاربردترین نرم افزارها در حوزه حسابداری ، نرم افزار پارسیان می باشد. با یادگیری نرم افزار پارسیان می توانید در شرکت های زیادی مشغول به کار شوید و بازار کار فوق العاده ای داشته باشید.
 

مدیریت سرمایه گذاری

مدیریت سرمایه‌گذاری ، مدیریت حرفه‌ای مخاطرات و دارایی‌های شماست. اگر مدیریت دارایی‌هایتان را به خوبی بلد باشید ، قادر خواهید بود هدف‌های مشخصی برای خودتان در نظر بگیرید و تلاش کنید به آنها برسید. مدیریت سرمایه‌گذاری به شما این امکان را می دهد که یک تصویر جامع از کل دارایی‌هایتان به دست بیاورید. یک پرتفولیوی خاص متناسب با وضعیت مالی‌تان طراحی خواهید کرد.

مدیریت سرمایه‌گذاری به شما کمک می کند یک استراتژی خاص را در پیش بگیرید و در عین حال ، نتایج به کار گرفتن آن استراتژی در اموال و دارایی‌هایتان را ببینید و در صورت لزوم ، تغییری در روال سرمایه‌گذاری هایتان ایجاد کنید.

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

بعد از آشنایی با مباحث حسابداری برای مدیران که پایه و اساس حسابداری مدیریتی است ، مدیران عامل نیز باید بتوانند در کنار مدیر مالی شرکت ها یا مدیر عامل ها در نقش مشاور مدیر عامل ، پیشنهادات خود در زمینه مدیریت هزینه ها ، برنامه ریزی های مالی ، برآوردهای مالی را ارایه کند و در یک کلام هوش مالی داشته باشد.در این دوره شما به مهارت مدیریت مالی خواهید رسید.
 

حسابداری پیمانکاری

نحوه همکاری خیلی از شرکت های بزرگ در پیشبرد کارهایشان ، برون سپاری آن هاست. به همین دلیل خیلی از شرکت ها با شرکت ها یا اشخاص پیمانکار دیگر طرف حساب هستند که این مسئله باعث می شود نیاز به بررسی حساب ها و ارایه گزارش ها به مدیریت بر اساس محصول و خدمات خروجی شرکت پیمانکار ، احساس شود. دوره حسابداری پیمانکاری به شما کمک می کند تامین مواد پروژه ها ، تسویه های مالی ، بهای تمام شده و دیگر موارد به درستی اتفاق می افتد.
 
 

استعلام اعتبار آموزشگاه فنی و حرفه ای نوین دانش پژوهان

  • نوین دانش پژوهان یک آموزشگاه مجاز فنی و حرفه ای است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.
  • برای استعلام مجوز فنی حرفه ای شعبه نوین دانش پژوهان بر روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه ای استان تهران) کلیک کنید.
  • نوین دانش پژوهان دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید از این لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

گارانتی

سرفصل ها

قاسم موذنی

قاسم موذنی

علیرضا طاهری

علیرضا طاهری

داریوش مجدم

داریوش مجدم

فارغ التحصیل رشته حسابداری
حسابرس ارشد موسسه حسابرسی ارقام نگر آریا
رئیس حسابداری شرکت پارت چوب شاد
مدیر مالی شرکت دارو بهداشت آسیا
مدیر مالی شرکت پاک شمیم اسپانه
مشاور مالی شرکت پخش مهر مهتاب
مدیر مالی شرکت ترام چاپ سپاهان

کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت