03136002020

حسابداری پیشرفته

 • ساعت آموزشی: 88 ساعت
 • طول دوره: 38 روز
 • کاربران: 100+
 • قیمت: 11,200,000 تومان
ثبت نام در این دوره

توضیحات

شاید خیلی از ما در دانشگاه یا در کلاس‌های مختلف حداقل دو واحد حسابداری پاس کرده باشیم یا کلا با آن آشنایی نداشته باشیم. چیزی که واضح است این است که همه ی ما در زندگی به حسابداری نیاز داریم و اگر بشود این تخصص را به صورت کاملا حرفه‌ای و با نرم‌افزارهای مرتبط به آن یاد بگیریم نه تنها می‌توانیم کار خودمان را حساب کتاب کنیم بلکه قادریم بازار کار مناسبی پیش روی خودمان قرار بدهیم.

این پکیج به همه افراد کمک می کند که به راحتی با مفاهیم و اصول حسابداری آشنا شوند و در طی این دوره نحوه کار با نرم‌افزارهای حسابداری نیز به کاربران آموزش داده می شود.

ورود به رشته حسابداری برای همه افراد میسر است و افراد با گذاشتن وقت کم و هزینه کم می‌توانند با سپری نمودن یک دوره‌‌‌ی آموزش حسابداری کاربردی ، شغلی خوب و مادام العمر داشته باشند. همچنین می‌توان گفت در حال حاضر افراد بسیاری فارغ از جنسیت، سن و تحصیلات خود با این روش وارد این حرفه می‌شوند و درآمدهای خوبی کسب می‌نمایند.

آغوش باز بازار برای رشته‌ی حسابداری

ممکن است با یاد‌آوری اسم حسابداری به خود بگویید : وای باز هم اعداد و ارقام! باز هم فرمول‌های طولانی که اسم آن را بازی و ریاضی می‌گذارند!

اما به واقع چنین نیست.

بد نیست بدانید رشته‌ی حسابداری با 230 هزار دانشجو پرتقاضاترین رشته‌ی دانشگاهی در ایران است در حالی که طبق آمار این رشته حتی جز 23 رشته‌ی بیکار ایران نیست!

بیشترین متقاضی در رشته‌ی حسابداری = کمترین بیکار در رشته‌ی حسابداری

شما از این معادله چه نتیجه‌ای می‌گیرید؟

بله بازار کاری بی‌انتها... به گونه‌ای که حتی سوپر مارکت محل شما نیز نیاز به یک حسابدار خواهد داشت! شاید بگویید او صندوق‌داری بیش نیست. شاید بتوان چنین گفت ولی زمانی که حسابداری بلد باشید ، صندوق‌داری کار بس راحت‌تری خواهد بود!

و البته قطعا موافقید که بیشتر مردم از ریاضی فراری‌اند پس چطور این جمعیت بالا متقاضی این رشته هستند و افراد شاغل در این رشته نیز هیچ شکایتی از سختی کارشان ندارند؟ شاید به این دلیل که :

- مشاغلی که پشت میز می‌نشینند اصولا سختی کار کمتری دارند.

- حقوق و دستمزد این رشته راضی کننده است.

- امنیت شغلی بالا به دلیل نیاز کارفرما به حسابدارش و ترس از افشای اطلاعات مالی باعث می‌شود تا حد ممکن مایل به نگهداری حسابدارشان باشند پس حسابدار، شرایط کاری‌اش را تعیین می‌کند!

- اصولا حسابداری با ریاضیات محض متفاوت است و به راحتی از عهده‌ی یادگیری آن برخواهید آمد و جای نگرانی نیست و با رشته‌ی خشکی مواجه نیستید. چرا که اگر مشابه ریاضیات بود تقاضای 230 هزار‌نفری نداشت و پیوسته با افزایش تقاضا مواجه نبود!

- بازار کار گسترده حتی در نزدیکی محل زندگی‌تان بدون نیاز به سفرهای کاری و سفرهای درون شهری زیاد برای رفتن به محل کار

پس بجای شنیدن نصیحت‌های بی‌پشتوانه ، اگر می‌خواهید از رقابت بازار کار جا نمانید و به دنبال کاری با درآمد مناسب و شرایط کاری خوب هستید، بدون توجه به رشته‌ای که تحصیل کرده‌اید ، در دوره‌ی جامع صفر تا صد حسابداری نوین دانش پژوهان (شعبه) شرکت کنید و در کمتر از چند ماه ، به حسابداری مسلط شوید.

 

 

ارسال دیدگاه

نظرات شما

 • محمد یزدانی

  محمد یزدانی

  بسیار عالی

 • بهزاد اسدپور

  بهزاد اسدپور

  جهت بازدید


کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت